AKTUALIZACJA: porzucony samochód na środku pola. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

Dodane przez EZG24.net

​Wczoraj (19 maja) około godziny 22:00 służby ratunkowe pojawiły się na drodze relacji Łęczyca-Leśmierz, gdzie znajdował się rozbity samochód. Przy pojeździe nie odnaleziono kierowcy. Trwają poszukiwania.


Około godziny 22:00 służby ratunkowe z terenu powiatu łęczyckiego oraz zgierskiego otrzymały zgłoszenie o samochodzie marki Renault Kangoo, który został porzucony około 20 metrów od drogi, na polu w okolicy miejscowości Mierczyn. Na miejscu najpierw pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z PSP Łęczyca oraz łęczycka Policja. Później, na miejsce przybyli zgierscy funkcjonariusze.


Po dojeździe okazało się, że w samochodzie nie znajdują się żadne osoby a oprócz tego, z pojazdu usunięto tablice rejestracyjne. Po wnikliwym przeszukaniu terenu tablice odnalazły się. Niestety, osoby mogące podróżować samochodem nadal nie zostały zlokalizowane. Aktualnie trwają poszukiwania właściciela pojazdu.


- "Jeżeli są osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zdarzeniu prosimy o zgłoszenie się do zgierskiej Komendy Policji." - przekazała w rozmowie z EZG24, oficer prasowa z KPP w Zgierzu, podkom. Magdalena Nowacka.


Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

...

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Renault wypadło z drogi. Policja i straż pożarna poszukują kierowcy - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

​​O godzinie 22:30, do stanowiska dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, wpłynęło zgłoszenie dotyczące rozbitego pojazdu, który znajduje się w polu.Do zdarzenia doszło na drodze prowadzącej z Łęczycy do Leśmierza. Na miejs

Zobacz także

AllePaznokcie w Ozorkowie - idealne miej…

[ZDJĘCIA] Za nami zawody spławikowe o Pu…

Ośrodek "Malinka" nieczynny. P…

[ZDJĘCIA] Stryków świętuje 625-lecie nad…

Jutro Ogólnopolski Charytatywny Rajd Prz…

Stryków obchodzi 625-lecie nadania praw …

AKTUALIZACJA: Schronisko Medor - Elżbiet…

Powraca Zgierskie Kino Letnie "Mali…

[ZDJĘCIA] Powalone drzewa, zalana piwnic…

Uczniowie Zgierskiego Zespołu Szkół odda…

Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Z…

Uratują Dąb Niepodległości w Głownie? MZ…

Pojemniki na drobne elektroodpady stanęł…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

Już w sobotę IX Turniej Turniej Siatkówk…

Nocny wypadek w Leśmierzu. Dwa pojazdy r…

Schronisko Medor - Przedstawiciele Urzęd…

Nie musisz kończyć wyższej uczelni, aby …