AKTUALIZACJA: porzucony samochód na środku pola. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

Dodane przez EZG24.net

​Wczoraj (19 maja) około godziny 22:00 służby ratunkowe pojawiły się na drodze relacji Łęczyca-Leśmierz, gdzie znajdował się rozbity samochód. Przy pojeździe nie odnaleziono kierowcy. Trwają poszukiwania.


Około godziny 22:00 służby ratunkowe z terenu powiatu łęczyckiego oraz zgierskiego otrzymały zgłoszenie o samochodzie marki Renault Kangoo, który został porzucony około 20 metrów od drogi, na polu w okolicy miejscowości Mierczyn. Na miejscu najpierw pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z PSP Łęczyca oraz łęczycka Policja. Później, na miejsce przybyli zgierscy funkcjonariusze.


Po dojeździe okazało się, że w samochodzie nie znajdują się żadne osoby a oprócz tego, z pojazdu usunięto tablice rejestracyjne. Po wnikliwym przeszukaniu terenu tablice odnalazły się. Niestety, osoby mogące podróżować samochodem nadal nie zostały zlokalizowane. Aktualnie trwają poszukiwania właściciela pojazdu.


- "Jeżeli są osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zdarzeniu prosimy o zgłoszenie się do zgierskiej Komendy Policji." - przekazała w rozmowie z EZG24, oficer prasowa z KPP w Zgierzu, podkom. Magdalena Nowacka.


Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

...

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Renault wypadło z drogi. Policja i straż pożarna poszukują kierowcy - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

​​O godzinie 22:30, do stanowiska dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, wpłynęło zgłoszenie dotyczące rozbitego pojazdu, który znajduje się w polu.Do zdarzenia doszło na drodze prowadzącej z Łęczycy do Leśmierza. Na miejs

Zobacz także

[PILNE] Pożar w Ozorkowie przy Konstytuc…

Policjanci z Aleksandrowa Łódzkiego zach…

[ZDJĘCIA] Za nami obchody 80. rocznicy B…

Niemiecka ciężarówka zatrzymana pod Stry…

Zielona woda w Bzurze. Czy to niebezpiec…

"Książka wszystkich zgierzan"…

[ZDJĘCIA] Boisko w Dąbrówce Wielkiej na …

Za nami Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mł…

Startuje 1. Liga Futsalu. FC10 Zgierz je…

Pojemniki do selektywnego zbierania odpa…

Startuje kolejna edycja Zgierskiej Amato…

[WIDEO] Rezerwy Boruty po wygranej ze St…

Fałszywi policjanci dzwonili do zgierzan…

Roksana Zasina pojedzie na Igrzyska Olim…

Prezydent Zgierza zakazał Radnym wstępu …

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Dofinansowanie na drogi Osse - Bronin i …