Boruta Zgierz uratował remis w ostatnich minutach spotkania

Dodane przez EZG24.net
Podczas minionej serii gier w IV lidze Boruta Zgierz zremisował z Pilicą Przedbórz 2:2. Gola na wagę remisu dla zgierzan zdobył Pietrasiak w 88. minucie!

​Jako pierwsi gola zdobyli gospodarze. W 17. minucie dzięki bramce Potakowskiego Pilica wyszła na prowadzenie. Na 2:0 podwyższył zawodnik Boruty. Retkowski pechowo zanotował bramkę samobójczą. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ już zmianie.

Korzystny dla gospodarzy rezultat utrzymywał się do 79. minuty. Wtedy gola kontaktowego zdobył Niewiadomoski. Mecz zbliżał się do końca, a tuż przed końcem regulaminowego czasu trafienie na wagę remisu zanotował Pietrasiak. Podopieczni Piotra Borysewicza i Artura Borasika wrócili do Zgierza z jednym punktem.

​IV liga, grupa: łódzka
Pilica Przedbórz - Boruta Zgierz 2:2 (2:0)
17' Potakowski, 35' Retkowski (samobójcza) - 79' Niewiadomski, 88' Pietrasiak

Boruta: Magini, Baszczyński (65' Gil), Kowalski, Niewiadomski, Pietrasiak, Sadłecki, Błaszczyk A. (46' Olesiński), Andrysiak (75' Plewka), Retkowski, Pękała (90' Banaszczyk), Szadkowski (84' Zieliński)
Ławka rezerwowych: Banaszczyk, Gil, Plewka, Olesiński, Wiktorowski, Kaźmierski, Zieliński

Uwaga podróżujący komunikacją miejską. L…

[WIDEO] Piłkarz Sokoła Aleksandrów rozgr…