FC10 Zgierz rozpoczyna ligowe zmagania w nowym roku. Czas na rewanż z Victorią Sulejówek

Dodane przez EZG24.net

Już w najbliższa sobotę (11 stycznia) drużyna FC10 Zgierz rozegra kolejny mecz w ramach I Ligi Futsalu. Rywalem zgierzan będzie Victoria Sulejówek. Spotkanie odbędzie się w hali MOSiR w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2. Początek o godzinie 17:00.


Sobotnie spotkanie zainauguruje rundę rewanżowa północnej grupy I Ligi Futsalu. Zgierzanie na pewno będą chcieli zrewanżować się za porażkę z poprzedniej rundy. Football Club 10, który do tej pory rozegrał w roli gospodarza trzy mecze, zawsze wychodził z tej rywalizacji zwycięsko. Warto dodać, że byli to głównie faworyci do awansu - zespoły z Lęborka i Obornik.

- W przerwie do rozgrywek trenowaliśmy bez przerwy, a także wzięliśmy udział w silnie obsadzonym turnieju w Żyrardowie, gdzie zostaliśmy zwycięzcami - mówi trener FC10 Zgierz, Marcin Karasiński. - Zagraliśmy także w 1/32 Pucharu Polski w Futsalu z Constractem Lubawa. W środowisku futsalu mówiono, że jedziemy do Lubawy po to, żeby mecz się odbył, a okazało się, że przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać, bo do 39. minuty na tablicy widniał wynik 3:2 dla gospodarzy.


Teraz czas już wrócić na ligowe parkiety. Pierwsza okazja do zwycięstwa już w sobotę. Czego życzą sobie trener FC10 Zgierz i cała drużyna?


- Przede wszystkim chciałbym, żeby gra sprawiała każdemu radość, a także żebyśmy punktowali, a nastroje w drużynie powinny być dobre. W nowym roku chciałem w imieniu drużyny prosić o doping w każdym kolejnym meczu i żebyście byli z nami na dobre i na złe. Gramy przecież dla Zgierza - podsumował Marcin Karasiński.

Zobacz także

Kolejny "Wieczór z Gwiazdą" w …

Nowe harmonogramy odbioru odpadów dla ni…

Makabryczna zbrodnia pod Zgierzem! Urodz…

[ZDJĘCIA] Wyścig łyżwiarski z Komendante…

[ZDJĘCIA] Zgierzanie pamiętali o uczestn…

Śmierć na torach w Zgierzu. Nie żyje kob…

ŁKA: Wypadek na odcinku Zgierz Kontrewer…

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgi…

W sobotę kolejne futsalowe emocje w Zgie…

Pożar pustostanu przy Łąkowej. Bezdomny …

Uwaga kierowcy i piesi! Dzisiaj wzmożone…

Pożar w Strykowie, w ogniu stanęła maszy…

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Zgie…

Trwa głosowanie na Sportowca Roku Aleksa…

[ZDJĘCIA] Budowa mostu w Smolicach zakoń…

Pierwszy sparing już za piłkarzami Borut…

Wypadek w Rąbieniu, czołowe zderzenie dw…

Poranny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim…