Hit III Ligi Kobiet na remis. Kotan Ozorków wraca z punktem ze Szczercowa

Dodane przez EZG24.net

W niedzielę, 6 października w Szczercowie odbył się hitowy mecz łódzkiej III Ligi Kobiet, w którym miejscowa Astoria podejmowała Kotan Ozorków. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

To był mecz walki i przyjaźni. Przez pełne dziewięćdziesiąt minut widać było u obu drużyn skupienie. Pierwszy gol, to pewny strzał z jedenastu metrów autorstwa Magdaleny Matuszkiewicz. Ozorkowianki niestety zbyt długo nie cieszyły się z prowadzenia. Po błędzie bramkarki Kotana piłka trafiła pod nogi Michaliny Adamczyk, która wykorzystała ten "prezent" i w sytuacji sam na sam doprowadziła do wyrównania. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania i cały mecz, bowiem po zmianie stron żadna ze stron nie zdołała pokonać bramkarki rywalek.

- Druga połowa to część walki o trzy punkty w tabeli. Niejednokrotnie groźnymi strzałami próbują Michalak, Grobelna, Matuszkiewicz, Rosiak i Marciniak, ale bez skutku. Astoria może nazwać naszą bramkę „zaczarowaną", ponieważ miały szczęście tego dnia do poprzeczek i słupków. Dużo kłopotów sprawiła im tez nasza bramkarka Asia Rogala, która jest w bardzo dobrej dyspozycji. Pod koniec drugiej połowy piłki meczowej nie wykorzystuje Zuzia Trymerska - dodał trener Kotana, Patryk Gliński. - Całej drużynie należą się wielkie brawa za walkę! Dziewczyny, dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w lidze !

Zobacz także

Uwaga! W znanych herbatnikach z Biedronk…

Nagrody Burmistrza Strykowa z okazji Dni…

Konkurs Local Service: Wygraj bilety na …

FC10 Zgierz jedzie do Gniezna z nowym za…

WAŻNE: Poważny wypadek w Aleksandrowie Ł…

Reprezentacja Polski z ozorkowianinem w …

Uczeń Szkoły Podstawowej w Leśmierzu wal…

Pożar przyczepy w Słowaku. Na miejscu je…

Muzeum Żołnierza Polskiego powstanie w D…

34-latek okradał domy w sąsiednim powiec…

Niebezpiecznie w Głownie. Skuter potrąci…

[ZDJĘCIA] Za nami XV Mityng Lekkoatletyc…

Wzmożone kontrole ciężarówek na A2. Sied…

Nowe piece w ponad 200 domach

Przed nami II edycja Biegu Legionów Pols…

Za miesiąc rusza Poddębicka Liga Halowa…

[ZDJĘCIA] Młodzi zawodnicy Boruty Zgierz…

[ZDJĘCIA] Burmistrz nagrodził nauczyciel…