Hit III Ligi Kobiet na remis. Kotan Ozorków wraca z punktem ze Szczercowa

Dodane przez EZG24.net

W niedzielę, 6 października w Szczercowie odbył się hitowy mecz łódzkiej III Ligi Kobiet, w którym miejscowa Astoria podejmowała Kotan Ozorków. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

To był mecz walki i przyjaźni. Przez pełne dziewięćdziesiąt minut widać było u obu drużyn skupienie. Pierwszy gol, to pewny strzał z jedenastu metrów autorstwa Magdaleny Matuszkiewicz. Ozorkowianki niestety zbyt długo nie cieszyły się z prowadzenia. Po błędzie bramkarki Kotana piłka trafiła pod nogi Michaliny Adamczyk, która wykorzystała ten "prezent" i w sytuacji sam na sam doprowadziła do wyrównania. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania i cały mecz, bowiem po zmianie stron żadna ze stron nie zdołała pokonać bramkarki rywalek.

- Druga połowa to część walki o trzy punkty w tabeli. Niejednokrotnie groźnymi strzałami próbują Michalak, Grobelna, Matuszkiewicz, Rosiak i Marciniak, ale bez skutku. Astoria może nazwać naszą bramkę „zaczarowaną", ponieważ miały szczęście tego dnia do poprzeczek i słupków. Dużo kłopotów sprawiła im tez nasza bramkarka Asia Rogala, która jest w bardzo dobrej dyspozycji. Pod koniec drugiej połowy piłki meczowej nie wykorzystuje Zuzia Trymerska - dodał trener Kotana, Patryk Gliński. - Całej drużynie należą się wielkie brawa za walkę! Dziewczyny, dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w lidze !

Zobacz także

Próbowali okraść dom, zostali złapani dz…

Dobre wiadomości dla Doliny Skrzatów. Ra…

WAŻNE: Ptasia grypa dotarła do powiatu z…

GEODIS zostaje z SEGRO Logistics Park St…

Nowe autobusy Z46. Co z trasą, rozkładem…

W niedzielę kolejne futsalowe emocje w Z…

[ZDJĘCIA] Akcja policji pod Ozorkowem. Z…

W gminie Stryków ogłoszono żałobę. Flagi…

W sobotę pogrzeb Wójt Gminy Zgierz, Barb…

Na targu w Głownie nie można handlować d…

Wójt Gminy Parzęczew zabrał głos w spraw…

Spędź Dzień Kobiet z Gunners Security. P…

Bartek Grzanek wystąpi w Leśmierzu. Zbli…

Policjanci "Aleksandrowskim Przyjac…

Gmina Stryków rozdysponowała 800 000 zło…

Szok! Koronawirus w powiecie łęczyckim? …

Dolina Skrzatów przenosi się do Chocisze…

Uszkodził bramę od drogi technicznej, wj…