Nowe harmonogramy odbioru odpadów dla nieruchomości jednorodzinnych

Dodane przez EZG24.net

Na stronie Harmonogram odbioru odpadów - nieruchomości jednorodzinne zostały opublikowane nowe harmonogramy do stycznia 2021 r. wraz z wykazem ulic w poszczególnych rejonach.


Nie pamiętasz, kiedy wystawić śmieci? Masz problem ze zmianami daty odbioru odpadów w okresie świątecznym? Teraz Twój telefon przypomni Ci o dacie wystawienia pojemników z odpadami!


Urząd Miasta Zgierza postanowił ułatwić mieszkańcom miasta dostęp do harmonogramu odbioru odpadów. Z uwagi na docierające informacje o problemie z terminowym wystawianiem pojemników (szczególnie w okresie świątecznym) Urząd Miasta Zgierza przygotował kalendarz z harmonogramami odbioru odpadów dla nieruchomości jednorodzinnych, który można pobrać na urządzenie mobilne. Teraz telefon może przypominać zgierzanom o dacie wystawienia pojemników z odpadami.


Instrukcja:

  • W przypadku systemu iOS po kliknięciu w link wyświetlą się wszystkie zdarzenia kalendarza, należy wybrać opcję "Dodaj wszystkie", by zostały dodane do Państwa kalendarza.
  • W przypadku systemu Android trzeba w pierwszej kolejności po kliknięciu w linka zapisać plik o nazwie "basic.ics", a następnie otworzyć go z miejsca, gdzie został zapisany (np. pobrane pliki) za pomocą aplikacji kalendarza (jakiego używacie Państwo na urządzeniu).
  • Dalej należy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie urządzenia mobilnego, aby dodać zdarzenia kalendarza do Państwa terminarza (kalendarza).


info: UM Zgierza

Zobacz także

Hanna Śleszyńska wystąpi w Ozorkowie. Wk…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Zgierski Kaziuk po raz szesnasty. Cezary…

[ZDJĘCIA] Umowa na remont torowiska lini…

Zbliża się Eko Event w Ozorkowie. Sprawd…

[ZDJĘCIA] Walentynki w bibliotece w Nies…

Zderzenie trzech samochodów na ul. Pabia…

Wkrótce startuje głosowanie w Budżecie O…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…

Sześć goli w Lęborku. FC10 wraca do Zgie…

[WIDEO] Konie biegały ulicami Zgierza. M…

Z ostatniej chwili: Stado koni biega po …

Krok od katastrofy! Mieszkanka Głowna wj…

[NA ŻYWO] FC10 Zgierz walczy z wicelider…

[WIDEO] Zobacz, jak przedszkolaki bawiły…

[ZDJĘCIA] Największa impreza sportowa dl…

[ZDJĘCIA] Rozdano już 20 000 kart senior…

W poniedziałek rozpoczną się roboty przy…