Dołączyli już do nas: EZG24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Ozorkowianie po raz kolejny z kompletem punktów

Dodane przez EZG24.net
Miniony weekend był kolejnym, który przyniósł obu ozorkowskim drużynom komplet punktów. Kotan pokonał na wyjeździe Witoniankę Witonia, a Bzura rozprawiła się z Victorią Grabów.

Wicelider okazał się zbyt silny dla Victorii Grabów. Bzura pokonała gospodarzy 4:0, mimo że przyjechała na mecz bez choćby jednego rezerwowego. Jednak pierwszą groźna sytuację miała Victoria. Nie udało się jej sfinalizować, a Bzura popisała się wzorowym kontratakiem, który przyniósł jej gola. Pierwsze trafienie zanotował Ziemniak. Kilka chwil później ozorkowianie podwyższyli prowadzenie za sprawą Łuczaka. Tuż przed przerwą za faul przed polem karnym czerwoną kartką został ukarany Jedyński, a gola na 3:0 strzelił Ratajczyk. Mimo gry w osłabieniu przez całą drugą połowę, piłkarze z Grabowa dali sobie wbić tylko jednego gola, a mecz zakończył się wynikiem 0:4.​ Ostatnie trafienie należało do Karolaka. Bzura Ozorków utrzymała pozycję wicelidera, a za tydzień zmierzy się z liderem z Kutna w prawdopodobnie najważniejszym meczu sezonu. Ozorkowianie tracą do kutnian tylko trzy punkty.

Kotan Ozorków pokonał Witoniankę Witonia 2:0 i wyprzedził ją w tabeli. Aktualnie ozorkowianie zajmują wysokie czwarte miejsce. Mecz obfitował w sytuacje bramkowe z obu stron boiska. Witonianka nie zdołała jednk zdobyć choćby honorowego gola. Obie bramki dla ozorkowian zdobył Tomczak po podaniach Dąbrowskiego.

Klasa A, grupa: Łódź III
Victoria Grabów - Bzura Ozorków 0:4 (0:3)
10' Ziemniak, 15' Łuczak, 45' Ratajczyk, 56' Karolak

Bzura: Wroniecki, Czajkowski, Fabrykowski, Gławęda, Karolak E., Karolak J., Krzewiński, Łuczak, Ratajczyk, Szymański, Ziemniak
Ławka rezerwowych: pusta

​Witonianka Witonia - Kotan Ozorków 0:2 (0:1)
30', 65' Tomczak

Kotan: Kaźmierczak, Kołodziejczyk T., Muszyński, Maciejewski, Szypowski, Bartczak Mateusz, Teskowski, Tomczak, Dąbrowski, Kołodziejczyk Przemysław, Ziółkowski
Ławka rezerwowych: Paźniewski, Dwornicki, Osiński

Zwycięstwo Bzury w Parzęczewie. Ozorkowi…

Boruta Zgierz przegrał po bramce w ostat…