[ZDJĘCIA] Siatkarskie zmagania pracowników oświaty

IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty, zorganizowany wspólnie przez głowieński oddział ZNP i Stowarzyszenie Senior w Głownie, który w minioną sobotę odbył się w Miejskiej Hali Widowiskowo – Sportowej, upłynął pod znakiem siatkarskich zmagań dziesięciu drużyn, składających się z pracowników oświaty z Głowna, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa, Łowicza, Bielaw, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Rawy Mazowieckiej. Zmaganiom oświatowców przyglądali się m. in. jedni ze sponsorów turnieju: Bogdan Jarota – starosta zgierski i Wojciech Brzeski – członek Zarządu Powiatu Zgierskiego.


W ostatecznym pojedynku o puchar, starły się kobiece drużyny z Aleksandrowa Łódzkiego i Rawy Mazowieckiej. Aleksandrowskie pracownice oświaty, po raz trzeci udowodniły, że są najlepsze i w zaciętym meczu pokonały koleżanki z Rawy, biorące pierwszy raz udział w turnieju. Finałowy mecz męskich drużyn należał, tak jak w ubiegłym roku, do Głowna i Łowicza. Jednak w tym roku, w zaciętym pojedynku w trzech setach, gospodarze pokonali zespół z Łowicza. Podczas turnieju sędziowie wybrali także najlepszych zawodników, którymi zostali: Ewa Sobanty – kapitan aleksandrowskiej drużyny i Bartek Pakowski – kapitan zwycięskiej drużyny z Głowna.


Organizatorzy podziękowali także sponsorom, za ich wkład i zaangażowanie oraz wieloletnią pomoc, przy organizacji turnieju, wręczając im pamiątkowe statuetki.

Zobacz także

[WIDEO + ZDJĘCIA] Co symbolizuje kamień …

Zbliża się XXI Międzynarodowy Turniej Ry…

Wieczorny pożar zakładu produkcyjnego w …

[ZDJĘCIA] Dobre granie w Kutnie. Inaugur…

[ZDJĘCIA] Wystartowała 33. Piesza Pielgr…

[WAŻNE] Apel do mieszkańców Gminy Głowno…

Nocny pożar budynku mieszkalnego. Na mie…

Trwa 9. edycja "Paki dla Uczniaka…

Wysyp firm specjalizujących się w uzyski…

Uwaga zgierzanie! Nadciągają burze z gra…

Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Po…

[ZDJĘCIA] Za nami ostatni piknik rodzinn…

[ZDJĘCIA] Sparingowe zwycięstwo rezerw B…

Zgierz łączy pokolenia. W Parku Miejskim…

[ZDJĘCIA] IV liga: Derby Powiatu dla Bor…

Groźny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim -…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…