[ZDJĘCIA] Siatkarskie zmagania pracowników oświaty

IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty, zorganizowany wspólnie przez głowieński oddział ZNP i Stowarzyszenie Senior w Głownie, który w minioną sobotę odbył się w Miejskiej Hali Widowiskowo – Sportowej, upłynął pod znakiem siatkarskich zmagań dziesięciu drużyn, składających się z pracowników oświaty z Głowna, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa, Łowicza, Bielaw, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Rawy Mazowieckiej. Zmaganiom oświatowców przyglądali się m. in. jedni ze sponsorów turnieju: Bogdan Jarota – starosta zgierski i Wojciech Brzeski – członek Zarządu Powiatu Zgierskiego.


W ostatecznym pojedynku o puchar, starły się kobiece drużyny z Aleksandrowa Łódzkiego i Rawy Mazowieckiej. Aleksandrowskie pracownice oświaty, po raz trzeci udowodniły, że są najlepsze i w zaciętym meczu pokonały koleżanki z Rawy, biorące pierwszy raz udział w turnieju. Finałowy mecz męskich drużyn należał, tak jak w ubiegłym roku, do Głowna i Łowicza. Jednak w tym roku, w zaciętym pojedynku w trzech setach, gospodarze pokonali zespół z Łowicza. Podczas turnieju sędziowie wybrali także najlepszych zawodników, którymi zostali: Ewa Sobanty – kapitan aleksandrowskiej drużyny i Bartek Pakowski – kapitan zwycięskiej drużyny z Głowna.


Organizatorzy podziękowali także sponsorom, za ich wkład i zaangażowanie oraz wieloletnią pomoc, przy organizacji turnieju, wręczając im pamiątkowe statuetki.

Zobacz także

Spowodował wypadek, w którym zginął czło…

Są pieniądze na przebudowę Łęczyckiej w …

[ZDJĘCIA] Dzieci w Wojewódzkim Szpitalu …

[ZDJĘCIA] Aleksandrowskie basketki Wicem…

[NOWE FAKTY] Śmiertelny wypadek na Aleks…

[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek na drodze A…

W play-off 2:0 dla Bzury

Rozpoczął się Tydzień Pomocy Osobom Pokr…

Służby na autostradzie A2. Samochód rozb…

70 lat Gminnej Biblioteki Publicznej w P…

Porażka Boruty w sparingu z rezerwami Wi…

Rezerwy Boruty Zgierz: Udany debiut Patr…

[ZDJĘCIA] Dzisiejszy mecz Koni Mechanicz…

Konie wciąż bez wiosennego zwycięstwa w …

Helios Białystok kolejnym rywalem Koni M…

Budowa oświetlenia w Gminie Parzęczew

Libacja alkoholowa zakończona śmiercią. …

Wypowiedz się ws. likwidacji przejazdów …