[ZDJĘCIA] Siatkarskie zmagania pracowników oświaty

IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty, zorganizowany wspólnie przez głowieński oddział ZNP i Stowarzyszenie Senior w Głownie, który w minioną sobotę odbył się w Miejskiej Hali Widowiskowo – Sportowej, upłynął pod znakiem siatkarskich zmagań dziesięciu drużyn, składających się z pracowników oświaty z Głowna, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa, Łowicza, Bielaw, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Rawy Mazowieckiej. Zmaganiom oświatowców przyglądali się m. in. jedni ze sponsorów turnieju: Bogdan Jarota – starosta zgierski i Wojciech Brzeski – członek Zarządu Powiatu Zgierskiego.


W ostatecznym pojedynku o puchar, starły się kobiece drużyny z Aleksandrowa Łódzkiego i Rawy Mazowieckiej. Aleksandrowskie pracownice oświaty, po raz trzeci udowodniły, że są najlepsze i w zaciętym meczu pokonały koleżanki z Rawy, biorące pierwszy raz udział w turnieju. Finałowy mecz męskich drużyn należał, tak jak w ubiegłym roku, do Głowna i Łowicza. Jednak w tym roku, w zaciętym pojedynku w trzech setach, gospodarze pokonali zespół z Łowicza. Podczas turnieju sędziowie wybrali także najlepszych zawodników, którymi zostali: Ewa Sobanty – kapitan aleksandrowskiej drużyny i Bartek Pakowski – kapitan zwycięskiej drużyny z Głowna.


Organizatorzy podziękowali także sponsorom, za ich wkład i zaangażowanie oraz wieloletnią pomoc, przy organizacji turnieju, wręczając im pamiątkowe statuetki.

Zobacz także

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

[ZDJĘCIA] Pożar warsztatu samochodowego …

Biało-Czerwona Majówka w Zgierzu. Sprawd…

Zataczający się mężczyzna wsiadł do auta…

Zaginął mieszkaniec Woli Rakowej. Ostatn…

Policjantka ze Zgierza ewakuowała mieszk…

Mistrz i Wicemistrz Europy trenerem Orła…

Potrącił kobietę i uciekł, poszkodowana …

Kontrabandę wartą blisko 20 tys. złotych…

[ZDJĘCIA] Rezerwy Boruty Zgierz lepsze o…

Gmina Aleksandrów Łódzki: Blisko 200 gra…

Tragiczny pożar przy Rembowskiego. Spłon…

Boruta Zgierz: Remis z Orkanem Buczek da…

Fałszywa dokumentacja medyczna i nielega…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Konfron…

Ogólnopolski Festiwal Wokalny „Młodych B…

Strykowscy dzielnicowi spotkali się z pr…

[ZDJĘCIA] Głowno: Spotkanie wielkanocne …