Dołączyli już do nas: EZG24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Wyniki meczów piłkarskich drużyn z powiatu w Klasie Okręgowej

Dodane przez EZG24.net
Za nami kolejny emocjonujący weekend w łódzkiej Klasie Okręgowej. Orzeł niespodziewanie pokonał lidera, LKS doznał dotkliwej porażki, a Sokół II i LKS Rosanów podzieliły się punktami.

Do niespodziewanego rezultatu doszło w Parzęczewie. Miejscowy Orzeł pokonał lidera z Wiśniowej Góry 3:1! Była to dopiero druga porażka Andrespolii w bieżącym sezonie, podczas 23. kolejki. Do 70. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Po bramce Muchy nikt nie spodziewał się, że Orzeł zakończy mecz z kompletem punktów. Jednak w 80. minucie do wyrównania doprowadził Siwek. Kilka chwil później do głosu doszedł Łuczak. W 83. minucie dał parzęczewianom prowadzenie, a pięć minut później ustalił wynik meczu na 3:1, notując dublet. Wynik zaskakuje również dlatego, że podopieczni Zbigniewa Gajewskiego nie należą do najmocniejszych drużyn ligi. Aktualnie nadrabiają punkty stracone w rundzie jesiennej i wciąż nie mogą być pewni utrzymania.

LKS Rosanów doznał dotkliwej porażki przeciwko rezerwom drugoligowego ŁKS Łódź. Łodzianie wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny pokonali podopiecznych Artura Dziuby aż 6:0. Mimo porażki, LKS wciąż zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium, a Zawisza Rzgów wyprzedza go tylko dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań.

Początek spotkania  Sokoła II i Stali Głowno to dość spokojna gra w wykonaniu obu ekip. W 23. minucie z powodu urazu, boisko opuścić musiał Kozłowski, a w jego miejsce zameldował się Ziąbka. Jak się okazało, nieszczęście jednego zawodnika zaowocowało szczęściem drugiego, gdyż po dwóch minutach właśnie Ziąbka pokonał bramkarza Stali, a Sokół schodził do przerwy z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron goście doszli bardzo szybko do głosu i już w 51. minucie, wyrównanie dał Nagański. Radość Stali nie trwała jednak długo. Dwie minuty później Zakrzewski ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Nie minęło kolejne 10 minut i ponownie mieliśmy remis. Tym razem autorem gola był Fortuna i jak się później okazało była to bramka zapewniająca remis graczom z Głowna.

Klasa Okręgowa, grupa: Łódź
Orzeł Parzęczew - Andrespolia Wiśniowa Góra 3:1 (0:0)
80' Siwek, 83', 88' Łuczak - 71' Mucha

Orzeł: Dobierzewski, Czajkowski, Dudka, Raj (90' Jóźwiak M.), Siwek, Przybyła, Łuczak, Błaszczyk, Nabaoui, Garbacz, Dębski (75' Jóźwiak B.)
Ławka rezerwowych: Grzeszkiewicz, Eljasik, Krysztofiak, Jóźwiak M., Jóźwiak B.

ŁKS II Łódź - LKS Rosanów 6:0 (4:0)
23', 48' Burkhardt, 34' Maschera, 37' Jaworski, 45' Koprowski, 70' Bomba

LKS: Rutkowski, Mazur, Dresler, Baryła, Żurkowski (60' Chochlicz), Mordzakowski, Krauze, Zwoliński, Stokłosa, Łabuza (60' Jarecki), Wodziński
Ławka rezerwowych: Chochlicz, Gajewski, Michalak, Jarecki, Nowacki

Sokół II Aleksandrów Łódzki - Stal Głowno 2:2 (1:0)
25' Ziąbka, 53' Zakrzewski - 51' Nagański, 62' Fortuna

Sokół: Bielak, Szymański, Kmak, Marcioch (56' Stegliński), Posiewała, Wilanowski, Tomczak, Pecyna (68' Koziełek), Kozłowski (23' Ziąbka), Zakrzewski (77' Iwanek), Sut
Ławka rezerwowych: Ziąbka, Iwanek, Stegliński, Jurek, Koziełek

Stal: Kruk, Redzisz, Niedomagała, Fortuna, Nagański, Nowak (75' Lebioda), Suchenek, Tomczyk (65' Waśkiewicz Aleksy), Waśkiewicz Antoni (87' Wypych), Gajewicz, Kupriianov (60' Ogórek)
Ławka rezerwowych: Wypych, Ogórek, Lebioda, Florczak, Witczak, Waśkiewicz Aleksy

źródło zdjęcia i relacji: tssokol.pl

Zwycięstwo Bzury w Parzęczewie. Ozorkowi…

Boruta Zgierz przegrał po bramce w ostat…