Wyniki meczów piłkarskich drużyn z powiatu w Klasie Okręgowej

Dodane przez EZG24.net
Za nami kolejny emocjonujący weekend w łódzkiej Klasie Okręgowej. Orzeł niespodziewanie pokonał lidera, LKS doznał dotkliwej porażki, a Sokół II i LKS Rosanów podzieliły się punktami.

Do niespodziewanego rezultatu doszło w Parzęczewie. Miejscowy Orzeł pokonał lidera z Wiśniowej Góry 3:1! Była to dopiero druga porażka Andrespolii w bieżącym sezonie, podczas 23. kolejki. Do 70. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Po bramce Muchy nikt nie spodziewał się, że Orzeł zakończy mecz z kompletem punktów. Jednak w 80. minucie do wyrównania doprowadził Siwek. Kilka chwil później do głosu doszedł Łuczak. W 83. minucie dał parzęczewianom prowadzenie, a pięć minut później ustalił wynik meczu na 3:1, notując dublet. Wynik zaskakuje również dlatego, że podopieczni Zbigniewa Gajewskiego nie należą do najmocniejszych drużyn ligi. Aktualnie nadrabiają punkty stracone w rundzie jesiennej i wciąż nie mogą być pewni utrzymania.

LKS Rosanów doznał dotkliwej porażki przeciwko rezerwom drugoligowego ŁKS Łódź. Łodzianie wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny pokonali podopiecznych Artura Dziuby aż 6:0. Mimo porażki, LKS wciąż zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium, a Zawisza Rzgów wyprzedza go tylko dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań.

Początek spotkania  Sokoła II i Stali Głowno to dość spokojna gra w wykonaniu obu ekip. W 23. minucie z powodu urazu, boisko opuścić musiał Kozłowski, a w jego miejsce zameldował się Ziąbka. Jak się okazało, nieszczęście jednego zawodnika zaowocowało szczęściem drugiego, gdyż po dwóch minutach właśnie Ziąbka pokonał bramkarza Stali, a Sokół schodził do przerwy z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron goście doszli bardzo szybko do głosu i już w 51. minucie, wyrównanie dał Nagański. Radość Stali nie trwała jednak długo. Dwie minuty później Zakrzewski ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Nie minęło kolejne 10 minut i ponownie mieliśmy remis. Tym razem autorem gola był Fortuna i jak się później okazało była to bramka zapewniająca remis graczom z Głowna.


Klasa Okręgowa, grupa: Łódź
Orzeł Parzęczew - Andrespolia Wiśniowa Góra 3:1 (0:0)
80' Siwek, 83', 88' Łuczak - 71' Mucha

Orzeł: Dobierzewski, Czajkowski, Dudka, Raj (90' Jóźwiak M.), Siwek, Przybyła, Łuczak, Błaszczyk, Nabaoui, Garbacz, Dębski (75' Jóźwiak B.)
Ławka rezerwowych: Grzeszkiewicz, Eljasik, Krysztofiak, Jóźwiak M., Jóźwiak B.

ŁKS II Łódź - LKS Rosanów 6:0 (4:0)
23', 48' Burkhardt, 34' Maschera, 37' Jaworski, 45' Koprowski, 70' Bomba

LKS: Rutkowski, Mazur, Dresler, Baryła, Żurkowski (60' Chochlicz), Mordzakowski, Krauze, Zwoliński, Stokłosa, Łabuza (60' Jarecki), Wodziński
Ławka rezerwowych: Chochlicz, Gajewski, Michalak, Jarecki, Nowacki

Sokół II Aleksandrów Łódzki - Stal Głowno 2:2 (1:0)
25' Ziąbka, 53' Zakrzewski - 51' Nagański, 62' Fortuna

Sokół: Bielak, Szymański, Kmak, Marcioch (56' Stegliński), Posiewała, Wilanowski, Tomczak, Pecyna (68' Koziełek), Kozłowski (23' Ziąbka), Zakrzewski (77' Iwanek), Sut
Ławka rezerwowych: Ziąbka, Iwanek, Stegliński, Jurek, Koziełek

Stal: Kruk, Redzisz, Niedomagała, Fortuna, Nagański, Nowak (75' Lebioda), Suchenek, Tomczyk (65' Waśkiewicz Aleksy), Waśkiewicz Antoni (87' Wypych), Gajewicz, Kupriianov (60' Ogórek)
Ławka rezerwowych: Wypych, Ogórek, Lebioda, Florczak, Witczak, Waśkiewicz Aleksy

źródło zdjęcia i relacji: tssokol.pl

Zobacz także

Kolejny Maraton Szala za nami. Dobre wyn…

[AUDIO] Budka, Ambrozik, Kłopotek w spec…

[WIDEO] Falstart na początku przygotowań…

Nowy sposób na kupowanie telefonem bilet…

[WIDEO] Pożar składowiska toksycznych od…

[UWAGA] Jest praca! Zostań doradcą klien…

[UWAGA] Kolejne miejsca pracy! Zostań do…

Śmiertelny wypadek na A2. Kilkudziesięci…

Już dzisiaj koncert Janusza Nastarowicza

Wypadek na autostradzie A2. Osobówka roz…

Wypadek pod Ozorkowem. Dwie osoby ranne…

Ogromny sukces Artura Świstka. Zgierzani…

Ruszyły zapisy na ekstremalny spływ Mrog…

Zbliża się Święto Głowna. Poznaliśmy muz…

Groźny wypadek na Kuraku. Osobówka potrą…

[ZDJĘCIA] Wypadek na przejeździe kolejow…

Nocny wypadek na Armii Krajowej. Dwa roz…

[WAŻNE] Koszmarny wypadek pod Zgierzem. …