Dołączyli już do nas: EZG24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)
  • Nasza reklama

Wysoka przegrana Stali w pierwszym sparingu

Dodane przez EZG24.net

​Dziś o godzinie 15:00 na boisku Łodzianki, Stal Głowno rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny. Jej przeciwnikiem były rezerwy łódzkiego Widzewa, z którymi spotyka się także w lidze. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 dla łodzian.

W sobotnie popołudnie Stal rozegrała swój pierwszy zimowy sparing. Jej rywalem był Widzew II Łódź. Ostatnio drużyny te mierzyły się w pierwszej kolejce rundy jesiennej Klasy Okręgowej. Spotkanie to zakończyło się wtedy zwycięsko dla Stali (2:1). Dziś lepsi okazali się Widzewiacy, wygrywając aż 6:1.

W pierwszej połowie z nieco lepszej strony pokazali się zawodnicy z Głowna. Kontrolowali grę, stwarzali dobre sytuacje, co skutkowało otworzeniem wyniku. Bramkę na 1:0 strzelił Nagański. Zanim minęło pierwsze 45. minut, bramkarza Stali dwukrotnie pokonał Stankiewicz. Takim sposobem podopieczni Tomasza Szcześniaka schodzili na przerwę, przegrywając 2:1.

Druga odsłona meczu była tylko formalnością dla widzewskich rezerw. Przejęli kontrolę nad grą, co pozwoliło im strzelić jeszcze cztery bramki. Kolejno piłkę w siatce umieszczali: Miasopust, Tarczyński, Mąkosza i Marcioch. Okazją dla głownian do strzelenia drugiego gola był podyktowany przez sędziego rzut karny. Na ich nieszczęście, wykonujący "jedenastkę" zawodnik uderzył piłkę w słupek. Po tym uderzeniu piłkarze z Głowna próbowali jeszcze dobić piłkę, aczkolwiek na straży stał dobrze przygotowany bramkarz Widzewa.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się przegraną Stali aż 6:1.

Kolejny mecz kontrolny Stal rozegra za tydzień. Jej rywalem będzie Polonia Piotrków.

Widzew II Łódź - Stal Głowno 6:1

Stankiewicz (2), Miasopust, Tarczyński, Mąkosza, Marcioch - Nagański

Skład:

Stal (I połowa): Niedomagała - Gajewicz, Tomczyk, Gibała, Kruk, Safi, Ogórek, Florczak T., Redzisz, Waśkiewicz Antoni, Nagański

Stal (II połowa): Witczak - Florczak D., Suchenek, Gibała, Waśkiewicz Aleksy, Nowak, Wypych, Mospinek, Fortuna, Nagański

Akademia Piłki Nożnej Funino zwycięzcą S…

[ZDJĘCIA] Są razem od pół wieku. Piękny …

Ozorków: Ponad 5600 paczek nielegalnych …