Zapowiedź 6. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej

Dodane przez EZG24.net

Rozpoczyna się weekend, a co za tym idzie wracają piłkarskie emocje. Już dziś rozpocznie się 6. kolejka łódzkiej Klasy Okręgowej. Co nas czeka na lokalnych boiskach?


Jako pierwsi grać będą zawodnicy Term Uniejów (6. miejsce), którzy na własnym terenie podejmą zespół UKS SMS Łódź (8. miejsce). Termy zaliczyły do tej pory, podobnie jak łodzianie, dwie porażki, z tym, że gospodarze dzisiejszych zawodów pozostałe mecze wygrali, z kolei goście raz musieli podzielić się punktami.


W sobotę czeka nas sześć spotkań. Będący w świetnej dyspozycji, wspierany przez zawodników z pierwszej drużyny, zespół rezerw Widzewa (2. miejsce), pojedzie do Głowna, gdzie zmierzy się z tamtejszą Stalą (7. miejsce). RTS z pewnością nie chce schodzić ze zwycięskiej ścieżki. Ile goli przyniesie nam to spotkanie?


Zawisza Rzgów (3. miejsce) podejmować będzie ekipę GLKS-u Sarnów/Dalików (15. miejsce). Patrząc na dorobki obu zespołów, wydawać się może, że będzie to jednostronne widowisko. Wszystko jednak zweryfikuje boisko.


Brzeziński Start (10. miejsce) czeka z pewnością niełatwe zadanie, bowiem do Brzezin przyjadą jutro rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego (1. miejsce). Obecny lider rozgrywek ma prawie trzy razy więcej bramek strzelonych i… o 11 mniej straconych, od swojego sobotniego rywala.


Beniaminek rozgrywek - Bzura Ozorków (16. miejsce), o swoje pierwsze punkty w tym sezonie walczyć będzie z GKS-em Ksawerów (5. miejsce) na wyjeździe. Gospodarze łatwo skóry nie sprzedadzą, a zespół, który dotychczas nie zdobył ani jednego punktu i ani jednej bramki… liczymy, że w końcu pokaże na boisku swoje ambicje.


Do Pabianic pojadą zawodnicy Orła Parzęczew (4. miejsce). Tam zmierzą się z zespołem Włókniarza (11. miejsce). Będący w zmiennej formie, ale z dużymi ambicjami Orzeł być może w końcu wskoczy na odpowiednią dla siebie ścieżkę. Na pewno tak łatwo nie pozwolą na to gospodarze jutrzejszego meczu.


W małych derbach powiatu pabianickiego zmierzą się Włókniarz Konstantynów Łódzki (13. miejsce) i PTC Pabianice (14. miejsce). Będzie to spotkanie dwóch zespołów z dołu tabeli. Który z nich w końcu odskoczy od dna stawki?


W niedzielę odbędzie się tylko jedno, ostatnie już spotkanie bieżącej kolejki „okręgówki". Rezerwy trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki (12. miejsce) podejmą zespół LKS-u Rosanów (9. miejsce).


Wszystkie mecze 6. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej:

Termy Uniejów - UKS SMS Łódź 14 września, 19:00
Stal Głowno - Widzew II Łódź 15 września, 15:30
Zawisza Rzgów - GLKS Sarnów/Dalików 15 września, 16:00
Start Brzeziny - ŁKS II Łódź 15 września, 16:00
GKS Ksawerów - Bzura Ozorków 15 września, 16:00
Włókniarz Pabianice - Orzeł Parzęczew 15 września, 16:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki - PTC Pabianice 15 września, 19:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki - LKS Rosanów 16 września, 15:00

Zobacz także

Pożar domu pod Zgierzem. Poparzony mężcz…

Zbliża się konferencja „Dobre praktyki b…

Ferie w mieście nie muszą być nudne

Starostwo Powiatowe ma "CUŚ" d…

Zgierzanie przeciwko aktom przemocy i mo…

[ZDJĘCIA] Opłatek, serdeczne życzenia i …

"Razem spiszmy historię gminy"…

Startuje III edycja Budżetu Obywatelskie…

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego …

System informacji przestrzennej dla Gmin…

Zbliża się podsumowanie akcji "Anio…

[ZDJĘCIA] Piękny jubileusz mieszkanki Gł…

Wkrótce zebranie mieszkańców Osiedla Cen…

Zalana kotłownia w Przedszkolu nr 7 w Zg…

Ozorkowianie poznają zasady bezpiecznego…

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza. Prezy…

Wypadek w Starych Krasnodębach. Dwie oso…

[WIDEO] Zobacz nagranie z momentu ataku …