[ZDJĘCIA] IX Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Głowna w ramach "Projektu Plażówka 2019" za nami

Niemal 100 zawodników m.in z Łodzi, Pabianic, Tomaszowa Mazowieckiego, Zgierza, Koluszek, Łasku a nawet Radziejowa koło Włocławka wzięło udział w IX Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Głowna Grzegorza Janeczka. Znakomicie spisali się zawodnicy reprezentujący Głowno.

W kategorii Open triumfował duet z Łodzi i Łasku: Sebastian Wójciak i Adam Herbich. Drugie miejsce zajęła natomiast znakomita para z Głowna: Bartłomiej Pakowski i Damian Gawrych. Trzecie miejsce przypadło łodzianom: Olgierdowi Strzelczykowi i Antoniemu Piotrowskiemu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został głownianin Damian Gawrych, który otrzymał Puchar ufundowany przez Grzegorza Szkupa - przewodniczącego Rady Miasta Głowna. Serdeczne gratulacje!

W kategorii kobiet po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu zwyciężyła para z Łodzi: Maja Daleszczyk i Karolina Makaruk. Łodzianki pokonały parę z Koluszek i Łasku: Martynę Witkowską i Karolinę Rogalę. Na trzecim miejscu uplasowały się także łodzianki; Karina Marczyńska oraz Katarzyna Pakuła-Nockowska. Najlepszą zawodniczką turnieju sędziowie wybrali Martynę Witkowską, która również otrzymała puchar udundowany przez przewodniczącego Grzegorza Szkupa. Brawa!

W kategorii do lat 18 wygrała para z Ozorkowa: Patryk Pawlak i Seweryn Sztekmiller. Drugie miejsce zajęli łodzianie: Cyprian Antczak i Szymon Szymankiewicz. Trzecia była para z Głowna: Nikodem Czubak oraz Aleksander Pawlak. Wielkie gratulacje!

W kategorii "100 lat na boisku" wygrał duet: Sławomir Siech i Artur Kowalski. Drugie miejsce zajęła para: Piotr Zych i Dominik Gawarzyński a na trzecim miejscu uplasowała się para: Jarosław Nowak i Szymon Nowak. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Specjalne puchary otrzymali także najmłodsi uczestnicy turnieju: Wiktoria Sardygiewicz (ufundowany przez TKKF "EXPANDOR") oraz Bartosz Siech (puchar ufundowany przez Michała Wójcika - radnego Rady Gminy Głowno).