[ZDJĘCIA] Łódzkie latem nie zwalnia tempa. Kino letnie i pokoje zagadek dla mieszkańców

Dodane przez EZG24.net

Łódzkie po raz kolejny udowadnia, że w tym mieście nie można się nudzić. W ciepłe, lub te trochę chłodniejsze, letnie dni każdy znajdzie coś dla siebie. Za dnia będzie można poćwiczyć lekko rozleniwiony umysł rozwiązując zagadki w Escape roomach, a wieczorem zrelaksować się, oglądając filmy pod gołym niebem.


Burze mózgów
Mieszkańcy Łódzkiego będą mogli bezpłatnie spróbować swoich sił w pięknych stylizowanych pokojach pełnych zagadek. Wystarczy zebrać 4-osobowe drużyny i użyć sprytu, aby rozwiązać ciekawe zagadki w zaledwie 20 minut. W każdym z miast Escape roomy zagoszczą aż przez dwa dni, w godzinach od 10 do 20. Łamigłówki będą poruszać tematykę 100-lecia istnienia Województwa Łódzkiego oraz 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Aby uniknąć czekania w długich kolejkach, najlepiej wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa. Dookoła pokoi zagadek będą liczne atrakcje, w tym pamiątkowe zdjęcia przy fotościankach.

Kino pod gwiazdami
Gdy na dworze zapada zmierzch, powstają doskonałe warunki dla letniego kina. Każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Emitowane będą filmy familijne, takie jak „Był sobie pies", czy „Cudowny chłopak", po thrillery, jak choćby „Dziewczyna z pociągu". Na widzów będą czekały koce i darmowy popcorn. W każdym mieście filmy będą grane od godziny 20:00.


Zapraszamy:
27 - 28 lipca - Wieluń
3 - 4 sierpnia - Brzeziny
10 - 11 sierpnia - Bełchatów
24 - 25 sierpnia - Zgierz
7 - 8 września - Sieradz


Aby nie przegapić żadnych wakacyjnych informacji, warto zaglądać na stronę www.rpopogodzinach.pl, na której znajdziecie repertuar kin pod chmurką. Bądźcie z nami w stałym kontakcie na naszym facebookowym fanpage'u „Zmieniamy Łódzkie" oraz na stronie www.rpo.lodzkie.pl.


Zobacz zdjęcia (pod zdjęciami film):


Zobacz także film:

...

[WIDEO] Marszałek Grzegorz Schreiber z wizytą w Zgierzu. Startuje kino letnie i "zagadkowe wyzwanie" - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

W Parku Miejskim w Zgierzu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Marszałka Województwa Łódzkiego, Grzegorza Schreibera, podczas której przybliżono temat oferty letniej w Łódzkiem dofinansowanej z Funduszy Europejskich.Lipiec, sierpień i wrzesień

Zobacz także

Groźny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim -…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[WIDEO] „Za szczególne zasługi w kultywo…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Apel pamięci, salwa ho…

Miejskie Obchody Święta Wojska Polskiego…

Wypadek na krajowej "dziewięćdziesi…

Zapinamy pasy i startujemy. Już dziś rus…

Zaginęły dwie szesnastolatki! Policja pr…

Powiatowo-Gminne obchody Święta Wojska P…

Jutro Święto Wojska Polskiego. Sprawdź p…

Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Ext…

[WIDEO] Kolejny transfer Boruty Zgierz. …

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Zbliżają się Gminne Dożynki w Szczawinie…

Najwyższa Izba Kontroli o wysypisku w Zg…

Amator marihuany z okolic Zgierza w ręka…

Stłuczka w Aleksandrowie Łódzkim. Dwa po…