[ZDJĘCIA] W Ozorkowie trwa „Gunners Cup”. Piłkarska rywalizacja i moc atrakcji dla całych rodzin

Dodane przez EZG24.net

Już po raz piąty odbywa zię Ogólnopolski Turniej Służb Mundurowych „Gunners Cup", którego organizatorem jest Agencja Ochrony Osób i Mienia „Gunners Security" z siedzibą w Ozorkowie.


Rywalizacja w piłkę nożnej oraz pilnik militarny - tak w skrócie wygląda Ogólnopolski Turniej Służb Mundurowych, który już po raz piąty odbywa się na orliku przy ul. Lotniczej 1 w Ozorkowie. W sportowej walce udział biorą 1. Dywizjon Lotniczy z Leźnicy Wielkiej, Zakład Karny z Garbalina, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ze Zgierza, Impel Łódź, 23. Baza Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego, 8. Baza Lotnictwa Transportowego Kraków Balice oraz Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.


Dzisiejsze wydarzenie to nie tylko piłka nożna, ale również wielki piknik militarny dla całych rodzin. Można obejrzeć stanowiska promocyjne: Komendy Powiatowej Policji ze Zgierza, Zakładu Karnego z Garbalina, 1. Dywizjonu Lotniczego w Leźnicy Wielkiej, 9. Brygady Obrony Terytorialnej z Łodzi, EMS – Drem Body oraz firmy Lumeda.


Na placu, oprócz trampolin, dmuchanych zjeżdżalni oraz basenu z piłeczkami, można spróbować swoich sił na mobilnej ściance wspinaczkowej, przejechać się jednym z czterech pojazdów militarnych, utworzyć wieżę ze skrzynek na uprzęży oraz zjeść wojskową grochówkę.


Dodatkowo organizatorzy zadbali o to, aby nikomu się nie nudziło, dlatego oprócz turnieju i atrakcji jakie czekają nas na placu, na scenie odbywają się występy zespołu tanecznego „Black Candies" oraz zespołów muzycznych „Non – Stress" oraz „Quiet Voices". Na scenie zaprezentuje się również Ozorkowski Klub Karate.


Zobacz zdjęcia:

Zobacz także

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Uwaga! Od 19 września utrudnienia w ruch…

Nowa nazwa, nowi zawodnicy, nowy cel. Zg…

Konferencja Pauliny Matysiak i Lewicy w …

Już w ten weekend Zakończenie Lata w Zgi…

Rekordowy 4. Triathlon Stryków startuje …

[ZDJĘCIA] Zmodernizują linię kolejową na…

WAŻNE: Para Prezydencka weźmie udział w …

Policjanci zlikwidowali leśną plantację …

Komunikat Głównego Lekarza Weterynarii w…

[AUDIO] Premier Mateusz Morawiecki w roz…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Premier Mateusz Morawi…

PGE Energia Ciepła wykrywa nieszczelność…

[ZDJĘCIA] Samochód stanął w ogniu. W akc…

Znamy pary kolejnej rundy Okręgowego Puc…

Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictw…

Wielki sukces Patryka Gołąbczaka! Zawodn…