[ZDJĘCIA] W Ozorkowie trwa „Gunners Cup”. Piłkarska rywalizacja i moc atrakcji dla całych rodzin

Dodane przez EZG24.net

Już po raz piąty odbywa zię Ogólnopolski Turniej Służb Mundurowych „Gunners Cup", którego organizatorem jest Agencja Ochrony Osób i Mienia „Gunners Security" z siedzibą w Ozorkowie.


Rywalizacja w piłkę nożnej oraz pilnik militarny - tak w skrócie wygląda Ogólnopolski Turniej Służb Mundurowych, który już po raz piąty odbywa się na orliku przy ul. Lotniczej 1 w Ozorkowie. W sportowej walce udział biorą 1. Dywizjon Lotniczy z Leźnicy Wielkiej, Zakład Karny z Garbalina, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ze Zgierza, Impel Łódź, 23. Baza Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego, 8. Baza Lotnictwa Transportowego Kraków Balice oraz Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.


Dzisiejsze wydarzenie to nie tylko piłka nożna, ale również wielki piknik militarny dla całych rodzin. Można obejrzeć stanowiska promocyjne: Komendy Powiatowej Policji ze Zgierza, Zakładu Karnego z Garbalina, 1. Dywizjonu Lotniczego w Leźnicy Wielkiej, 9. Brygady Obrony Terytorialnej z Łodzi, EMS – Drem Body oraz firmy Lumeda.


Na placu, oprócz trampolin, dmuchanych zjeżdżalni oraz basenu z piłeczkami, można spróbować swoich sił na mobilnej ściance wspinaczkowej, przejechać się jednym z czterech pojazdów militarnych, utworzyć wieżę ze skrzynek na uprzęży oraz zjeść wojskową grochówkę.


Dodatkowo organizatorzy zadbali o to, aby nikomu się nie nudziło, dlatego oprócz turnieju i atrakcji jakie czekają nas na placu, na scenie odbywają się występy zespołu tanecznego „Black Candies" oraz zespołów muzycznych „Non – Stress" oraz „Quiet Voices". Na scenie zaprezentuje się również Ozorkowski Klub Karate.


Zobacz zdjęcia:

Zobacz także

Koszmarny wypadek w Strykowie. Jedna oso…

[ZDJĘCIA] Warsztaty z techniki pergamano…

Ozorków: Remont Orzeszkowej, Konopnickie…

Już jutro w Zgierzu wystąpi Kacper Ruciń…

Prawie 12 milionów złotych dofinansowani…

Duże zainteresowanie kolejną zbiórką krw…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Borszynie, dwie osob…

W papryce konserwowej wykryto substancję…

Wracają Amatorskie Mistrzostwa Województ…

[ZDJĘCIA] Ulica Łąkowa zmodernizowana. I…

Zdobywca Literackiej Nagrody Nike odwied…

Niebezpiecznie w Głownie. Stracił panowa…

Gmina Zgierz: Ruszyły prace na ulicy Bar…

Potrącenie pieszej na pasach w Aleksandr…

Pomóżmy wygrać Igorkowi najważniejszy me…

Rekordowa aukcja dzieł sztuki "Dary…

Trwa wyjazdowa niemoc FC10. Zgierzanie p…

Uwaga kierowcy! Od dzisiaj kolejne utrud…