EZG24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

[ZDJĘCIA] Zwroty akcji, kartki i kontrowersje. Orzeł zremisował z GKS Bedlno

Dodane przez Orzeł Parzęczew

​Pierwszy mecz 6. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej rozegrany został w Parzęczewie. Miejscowy Orzeł mierzył się z GKS Bedlno. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Nie obyło się bez kartek i kontrowersji sędziowskich.

Mecz mógł rozpocząć się fatalnie dla Orła. Brutalnego faulu na nogi jednego z przeciwników dopuścił się Kujawa, jednak gwizdek sędziego z niezrozumiałych powodów milczał. Pierwsza dogodna akcja Orła miała miejsce w 17. minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony główkował Garbacz, ale fenomenalną interwencją popisał się golkiper GKS. Bramkarz rywali w ciągu kilkudziesięciu kolejnych sekund uchronił swoją drużynę jeszcze dwukrotnie. Po kolejnych dośrodkowaniach strzelał Eljasik, ale nie dane mu było cieszyć się z gola.

W kolejnych minutach groźnie atakowali goście. W jednej sytuacji w polu karnym padł Wiśniewski, ale sędziego postanowił nie używać gwizdka. Orzeł mnóstwo szczęścia miał w 38. minucie. Z dziesięciu metrów strzelał Wiśniewski, a Król końcami palców sparował piłkę na poprzeczkę.

Druga połowa rozpoczęła się świetnie dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu, celnym strzałem głową popisał się Grzeszkiewicz. W 51. minucie padł drugi gol dla Orła. Alade zgrał do Błaszczyka, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. Groźnie uderzał także Wdowiak, ale znów dobrze interweniował bramkarz.

W 65. minucie kontaktowego gola zdobyli goście. Po dośrodkowaniu z lewej strony główkował Lewańczyk, czym zaskoczył Króla i piłka wpadła do bramki. Chwilę później bliski szczęścia był Wiśniewski, ale szczęśliwie interweniował golkiper Orła. W odpowiedzi sam na sam wyszedł Garbacz, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Niestety w 70. minucie GKS doprowadził do wyrównania. W pole karne wpadł Kowalczyk i mocnym uderzeniem pokonał Króla. Goście chcieli pójść za ciosem, ale strzał Lewańczyka obronił Król. W 82. minucie, po podaniu Alade, oko w oko z bramkarzem stanął Garbacz, ale minimalnie się pomylił. W doliczonym czasie gry piłkę meczową mieli gospodarze. Po kolejnym dośrodkowaniu z bliskiej odległości uderzał jeden z graczy Orła, jednak ponownie świetnie interweniował bramkarz z Bedlna. Dodatkowo po końcowym gwizdku sędziego czerwoną kartką ukarany został Alade, który w odwecie, po celowym nadepnięciu, uderzył rywala reprezentującego GKS Bedlno.

Orzeł Parzęczew - GKS Bedlno 2:2

48' Grzeszkiewicz, 51' Błaszczyk - 65' Lewańczyk, 70' Kowalczyk

Orzeł: Król - Błaszczyk, Ciesielski, Eljasik, Pisera P. (Muskała 46'), Łuczak (Alade 46'), Wdowiak, Gieraga, Kujawa (Bonikowski 46'), Grzeszkiewicz, Garbacz

GKS Bedlno: Jackowski - Znyk, Panek, Gałązka, Okupski, Kowalczyk, Błęcki, Szczygielski, Wiśniewski, Lewańczyk, Gałecki

rezerwowi: Mierzejewski

Sędziowie: Urbaniak (główny), Dudzińska, Wyderkiewicz (asystenci)

Widzów: ok. 45 osób

Spacer historycznym szlakiem walk z Wrze…

Burzenin 2017, czyli wyjazd integracyjny…