Wielki sukces Patryka Gołąbczaka! Zawodnik KS Boruta Zgierz Mistrzem Polski Seniorów

Dodane przez EZG24.net

W dniach 6-8 września na obiektach Polonii Bytom odbyły się LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. Z bardzo dobrej strony pokazał się podopieczny KS Boruta Zgierz - Patryk Gołąbczak.

110 zawodników wzięło udział w LXXXIII Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie. Tytuł Mistrza Polski zdobył Patryk Gołąbczak, reprezentujący barwy KS Boruta Zgierz. Gołąbczak wygrał w finale z Michałem Basiurasem (Społem Łódź). Nasz reprezentant osiągnął życiowy wynik - 1298 pkt.

Patryk Gołąbczak zdobył również tytuły i medale:

I v-ce Mistrza Polski na 90 m,

II v-ce Mistrza Polski na 50 m,

II v-ce Mistrza Polski na 30 m.

Nasz zawodnik pokonał wielu utalentowanych zawodników w kategorii seniorów, a należy podkreślić, że Patryk jest Młodzieżowcem i startował w kategorii wyższej. Finały zawodów odbywały się w bardzo trudnych warunkach pogodowych, co dodatkowo ukazuje stopień przygotowania Patryka.

Zarząd KS Boruta Zgierz składa gratulacje i życzy dalszych sukcesów, również międzynarodowych.

Uwaga! W znanych herbatnikach z Biedronk…

Nagrody Burmistrza Strykowa z okazji Dni…

Konkurs Local Service: Wygraj bilety na …