Amator marihuany z okolic Zgierza w rękach kryminalnych. Grozi mu 10 lat więzienia

Dodane przez EZG24.net

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad 143 gramy marihuany. Czarnorynkowa wartość takiej ilości narkotyków szacuje się na ponad 7000 złotych.


We wtorek, 12 sierpnia 2019 roku kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi podjechali w okolice Zgierza. Z informacji, do których dotarli mundurowi wynikało, że w jednej z posesji mogła znajdować się znaczna ilość marihuany. Na miejscu policjanci zastali zaskoczonego 35-latka, który po krótkiej rozmowie z funkcjonariuszami stwierdził, że pomaga jedynie w prowadzeniu legalnego sklepu z artykułami konopnymi i nie dysponuje niedozwolonym asortymentem. Następnie, mężczyzna pokazał stróżom prawa 3 słoiki suszu roślinnego. Po przebadaniu suszu testerem okazało się jednak, że znajduje się w nich ponad 143 gramy marihuany.

Amator marihuany został zatrzymany. 35-latek próbował wytłumaczyć policjantom, że posiada ten narkotyk na własny użytek. Stróże prawa przeszukali również sklep oferujący artykuły konopne, jednak nie ujawnili tam nielegalnych substancji. Podejrzany, który jak dotychczas nie był notowany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków w znacznej ilości, co jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP Zgierz.


info: KMP w Łodzi

Zobacz także

Akademicy z Gdańska podejmą FC10 Zgierz…

Za nami konsultacje społeczne dotyczące …

[ZDJĘCIA] Za nami Dzień Seniora w gminie…

Aleksandrów Łódzki Sportową Gminą 2019

Ozorków: Kładą asfalt na Łęczyckiej

Uwaga: Planujesz imprezę okolicznościową…

Rusza zbiórka charytatywna "Widzew …

Przy Przedszkolu Samorządowym w Strykowi…

Kontrole zagranicznych ciężarówek na A2…

Pionier polskiej sceny stand-upowej wyst…

Za miesiąc Memoriał im. Marcina Kurpińsk…

Trwa rejestracja wolontariuszy na 28. Fi…

[ZDJĘCIA] Ktoś podpalił auto we Florenty…

[ZDJĘCIA] Pożar budynku mieszkalnego, w …

W Rosanowie spłonął samochód. Sprawą zaj…

Uwaga kierowcy! Zbliżają się kolejne utr…

Gmina Zgierz: Piknikowo i patriotycznie …

Wypadek na autostradzie A1, droga jest z…