Amator marihuany z okolic Zgierza w rękach kryminalnych. Grozi mu 10 lat więzienia

Dodane przez EZG24.net

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad 143 gramy marihuany. Czarnorynkowa wartość takiej ilości narkotyków szacuje się na ponad 7000 złotych.


We wtorek, 12 sierpnia 2019 roku kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi podjechali w okolice Zgierza. Z informacji, do których dotarli mundurowi wynikało, że w jednej z posesji mogła znajdować się znaczna ilość marihuany. Na miejscu policjanci zastali zaskoczonego 35-latka, który po krótkiej rozmowie z funkcjonariuszami stwierdził, że pomaga jedynie w prowadzeniu legalnego sklepu z artykułami konopnymi i nie dysponuje niedozwolonym asortymentem. Następnie, mężczyzna pokazał stróżom prawa 3 słoiki suszu roślinnego. Po przebadaniu suszu testerem okazało się jednak, że znajduje się w nich ponad 143 gramy marihuany.

Amator marihuany został zatrzymany. 35-latek próbował wytłumaczyć policjantom, że posiada ten narkotyk na własny użytek. Stróże prawa przeszukali również sklep oferujący artykuły konopne, jednak nie ujawnili tam nielegalnych substancji. Podejrzany, który jak dotychczas nie był notowany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków w znacznej ilości, co jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP Zgierz.


info: KMP w Łodzi

Zobacz także

Groźny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim -…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[WIDEO] „Za szczególne zasługi w kultywo…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Apel pamięci, salwa ho…

Miejskie Obchody Święta Wojska Polskiego…

Wypadek na krajowej "dziewięćdziesi…

Zapinamy pasy i startujemy. Już dziś rus…

Zaginęły dwie szesnastolatki! Policja pr…

Powiatowo-Gminne obchody Święta Wojska P…

Jutro Święto Wojska Polskiego. Sprawdź p…

Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Ext…

[WIDEO] Kolejny transfer Boruty Zgierz. …

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Zbliżają się Gminne Dożynki w Szczawinie…

Najwyższa Izba Kontroli o wysypisku w Zg…

Amator marihuany z okolic Zgierza w ręka…

Stłuczka w Aleksandrowie Łódzkim. Dwa po…