Futsal Oborniki kolejny rywalem FC10 Zgierz. „Mam nadzieję, że nasza hala ponownie będzie szczęśliwa”

Dodane przez EZG24.net

Już jutro (10 listopada) swój drugi mecz w roli gospodarza w tym sezonie I Ligi Futsalu rozegra Football Club 10 Zgierz. Podopieczni Marcina Karasińskiego zmierzą się z KS Futsal Oborniki.


W optymalnym zestawieniu do mecz z Futsal Oborniki przystąpi FC10 Zgierz. Rywale to aktualnie trzecia siła rozgrywek, która w tyl sezonie nie doznała jeszcze goryczy porażki. Futsal Oborniki w sześciu dotychczasowych meczach odbiósł cztery zwycięstwa oraz dwukrotnie remisował i do lidera traci zaledwie jeden punkt.


Przed nami kolejne ciężkie spotkanie po dwóch ostatnich porażkach, których doznaliśmy na wyjazdach. Mam nadzieję, że pokażemy charakter i wygramy mecz u siebie. Ostatnie porażki nie odzwierciedlały naszej gry, jednak w decydujących momentach popełniliśmy błędy, nie wytrzymaliśmy presji, co przyczyniło się do straty punktów. Mam nadzieję, że zgierska hala ponownie będzie dla nas szczęśliwa - mówi przed mecze Marcin Karasiński, trener FC10 Zgierz. - W tym starciu Futsal Oborniki będzie faworytem, ale tylko „na papierze". Znam wartość swojej drużyny i wiem, że jeżeli tylko podejdziemy do tego meczu skoncentrowani, pełni ambicji, jak podczas ostatniego meczu przed własną publicznością z Lębork Team, to wynik powinien być dla nas korzystny.


Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do hali przy ul. Wschodniej 2 w Zgierzu. Początek spotkania pomiędzy FC10 Zgierz, a KS Futsal Oborniki w niedzielę, 10 listopada o godzinie 17:00. Emocji na pewno nie zabraknie.

Zobacz także

FC10 Zgierz przerwie wyjazdową niemoc? J…

Piękne święto Pułkownika Franciszka Toka…

Już jutro mikołajkowe spotkanie na placu…

[ZDJĘCIA] W Ozorkowie odbył się Przegląd…

Konkurs EZG24: Wygraj bilety na wieczór …

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Bezdomny leżał na chodniku, mógł zamarzn…

100 lat od zaprzysiężenia Jana Świercza …

Szok! Zakładał kominiarkę i masturbował …

W Zgierzu odbędą się wojewódzkie elimina…

Od jutra duże zmiany w ustawie Prawo o r…

Za nami warsztaty plastyczne dla KGW o t…

Już jutro inauguracja społecznej lodówki…

Pożar w Nakielnicy. Płonął budynek miesz…

Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatoweg…

[ZDJĘCIA] Uczniowie z gminy Stryków rywa…

Dzięki ozorkowskim dzielnicowym piesi i …

Brak oświetlenia przyczepy spowodował wy…