Jutro Ogólnopolski Charytatywny Rajd Przedsiębiorcy. Sprawdź szczegóły wydarzenia

Dodane przez EZG24.net

W sobotę, 15 czerwca odbędzie się Ogólnopolski Charytatywny Rajd Przedsiębiorcy, którego organizatorem jest Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski w Zgierzu.


Już 15 czerwca Zgierska Izba Przedsiębiorców (IPPCP) z okazji dnia Dnia Przedsiębiorcy organizuje amatorski rajd samochodowy oraz piknik.


Co to za rajd?
Dwuosobowe drużyny przemieszczają się pomiędzy wskazanymi lokalizacjami. Aby uzyskać każdy kolejny adres należy sprostać zadaniu postawionemu w bieżącym punkcie. Będą to proste czynności sprawnościowe lub pytania związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego. W poprzednich latach uczestnicy odwiedzali m. in. komisariat policji, straż miejską, straż pożarną. Która drużyna najszybciej dotrze do mety staje się zwycięzcą rajdu. Świadkowie poprzednich edycji zapewniają, że zabawa jest świetna!


Następnie w godzinach popołudniowych uczestnicy przeniosą się do pobliskich Grotnik gdzie będą mieli okazję wziąć udział w pikniku z grillem i przeróżnymi atrakcjami.


Pomysłodawcami Dnia Przedsiębiorcy są Pan Józef Bereżewski i Pani Małgorzata Rosołowska-Pomorska. Dzień Przedsiębiorcy został ustanowiony na wniosek Wiceprezesa naszej Izby Pana Józefa Bereżewskiego przy merytorycznym wsparciu Pani Anny Mundzi byłej Przewodniczącej Rady IPPCP po długoletnim i usilnym staraniu za pośrednictwem Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie i Parlamentarnego Zespołu na Rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego przy dużym wsparciu Prezydenta Miasta Zgierza Pana Przemysława Staniszewskiego w dniu 09 czerwca 2016 roku.


- Weźmy czynny udział w Ogólnopolskim Charytatywnym Rajdzie Przedsiębiorcy zapraszając innych do tworzenia załóg i wzięcie udziału w Rajdzie. Rajd ma charakter rekreacyjno-zabawowy. Zwycięskie załogi zostaną uhonorowane pucharami za I, II i III miejsce oraz pucharem dla najstarszego seniora i najmłodszego juniora jak również dwoma pucharami dla osób niepełnosprawnych uczestniczących w Rajdzie. Opłaty za uczestnictwo i szczegółowe informacje znajdą Państwo w Karcie Zgłoszeniowej i w Regulaminie Rajdu - informują organizatorzy.


Program Ogólnopolskiego Charytatywnego Rajdu Przedsiębiorcy pod hasłem „Zawsze Razem"

12.30 - 13.00 – Zbiórka i rejestracja uczestników – „Markab" ul. Wiosny Ludów 26a, Zgierz

13.10 – Rozpoczęcie Rajdu Samochodowego

14.30 – Przyjazd pierwszych załóg na metę – Źródliska – Leśniczówka w Grotnikach

14.30 – 16.30 - Gry i zabawy

16.30 – Finał Ogólnopolskiego Charytatywnego Rajdu Przedsiębiorcy pod hasłem "Zawsze Razem" (powitanie gości, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród)

17.15 – Piknik połączony z urozmaiconymi atrakcjami i zabawami


Rajd ma charakter integracyjno-rekreacyjny, nie ma charakteru typowej jazdy na czas. Uczestnicy będą zdobywali punkty w konkurencjach wyznaczonych na poszczególnych punktach kontrolnych.


DOCHÓD Z IMPREZY ZOSTANIE PRZEZNACZONY DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI „TWÓJ PORANEK"

Zobacz także

[PILNE] Pożar w Ozorkowie przy Konstytuc…

Policjanci z Aleksandrowa Łódzkiego zach…

[ZDJĘCIA] Za nami obchody 80. rocznicy B…

Niemiecka ciężarówka zatrzymana pod Stry…

Zielona woda w Bzurze. Czy to niebezpiec…

"Książka wszystkich zgierzan"…

[ZDJĘCIA] Boisko w Dąbrówce Wielkiej na …

Za nami Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mł…

Startuje 1. Liga Futsalu. FC10 Zgierz je…

Pojemniki do selektywnego zbierania odpa…

Startuje kolejna edycja Zgierskiej Amato…

[WIDEO] Rezerwy Boruty po wygranej ze St…

Fałszywi policjanci dzwonili do zgierzan…

Roksana Zasina pojedzie na Igrzyska Olim…

Prezydent Zgierza zakazał Radnym wstępu …

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Dofinansowanie na drogi Osse - Bronin i …