Kolejne dofinansowanie dla Gminy Stryków

11 września Burmistrz Strykowa Andrzej Jankowski i Skarbnik Barbara Walak podpisali umowę o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


Projekt pn. "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Stryków" dotyczy budynków świetlic we Wrzasku, Koźlu i Woli Błędowej. Dofinansowanie wyniesie 651 955,21 zł, wkład własny gminy 472 877,09 zł.


Przypominamy, iż aktualnie realizowany jest projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Stryków", w którym termomodernizacji poddanych będzie 10 budynków użyteczności publicznej. Budynki, w których odbyła się już termomodernizacja to : Świetlica Wiejska w Osse, Szkoła Podstawowa w Niesułkowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Strykowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełminie, Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie, Świetlica wiejska w Bratoszewicach. W trakcie termomodernizacji jest Szkoła Podstawowa w Bratoszewicach oraz Szkoła Podstawowa w Dobrej. W przyszłym roku prace rozpoczną się w Szkole Podstawowej nr 2 w Strykowie a rok później w Urzędzie Miejskim w Strykowie. Dofinansowanie wyniesie 4 869 595,66 zł, wkład własny gminy 2 575 499,54 zł. Projekt również dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Strażacy z Woli Zbrożkowej świ…

Pożar garażu w miejscowości Ługi! W akcj…

[ZDJĘCIA] Podziel się owocem, czyli owoc…

[ZDJĘCIA] Pamięci księdza Idziego Radzis…

Podsumowanie 7. kolejki łódzkiej Klasy O…

Ogromny pożar składowiska odpadów w Zgie…

​Szkoła ze Zgierza wśród znanych światow…

AKTUALIZACJA - Smolice: To był karambol …

Wypadek w Smolicach - rozbite 4 osobówki…

[ZDJĘCIA] Na sportowo, ku pamięci legend…

Pułapki ze stalowych lin na Malince w Zg…

Niebezpieczny wypadek na autostradzie A1…

70 lat sportowej historii „Bzury”

[ZDJĘCIA] Boruta wyjechał z Kutna z baga…

„Niepodległa Polska – piknik rodzinno-mu…

Zapowiedź 7. kolejki łódzkiej Klasy Okrę…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Strzały, wybuchy, tłucz…

Jak walczyć z ASF?