Kolejne dofinansowanie dla Gminy Stryków

11 września Burmistrz Strykowa Andrzej Jankowski i Skarbnik Barbara Walak podpisali umowę o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


Projekt pn. "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Stryków" dotyczy budynków świetlic we Wrzasku, Koźlu i Woli Błędowej. Dofinansowanie wyniesie 651 955,21 zł, wkład własny gminy 472 877,09 zł.


Przypominamy, iż aktualnie realizowany jest projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Stryków", w którym termomodernizacji poddanych będzie 10 budynków użyteczności publicznej. Budynki, w których odbyła się już termomodernizacja to : Świetlica Wiejska w Osse, Szkoła Podstawowa w Niesułkowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Strykowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełminie, Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie, Świetlica wiejska w Bratoszewicach. W trakcie termomodernizacji jest Szkoła Podstawowa w Bratoszewicach oraz Szkoła Podstawowa w Dobrej. W przyszłym roku prace rozpoczną się w Szkole Podstawowej nr 2 w Strykowie a rok później w Urzędzie Miejskim w Strykowie. Dofinansowanie wyniesie 4 869 595,66 zł, wkład własny gminy 2 575 499,54 zł. Projekt również dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Zobacz także

Pożar domu pod Zgierzem. Poparzony mężcz…

Zbliża się konferencja „Dobre praktyki b…

Ferie w mieście nie muszą być nudne

Starostwo Powiatowe ma "CUŚ" d…

Zgierzanie przeciwko aktom przemocy i mo…

[ZDJĘCIA] Opłatek, serdeczne życzenia i …

"Razem spiszmy historię gminy"…

Startuje III edycja Budżetu Obywatelskie…

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego …

System informacji przestrzennej dla Gmin…

Zbliża się podsumowanie akcji "Anio…

[ZDJĘCIA] Piękny jubileusz mieszkanki Gł…

Wkrótce zebranie mieszkańców Osiedla Cen…

Zalana kotłownia w Przedszkolu nr 7 w Zg…

Ozorkowianie poznają zasady bezpiecznego…

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza. Prezy…

Wypadek w Starych Krasnodębach. Dwie oso…

[WIDEO] Zobacz nagranie z momentu ataku …