Kolejne dofinansowanie dla Gminy Stryków

11 września Burmistrz Strykowa Andrzej Jankowski i Skarbnik Barbara Walak podpisali umowę o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


Projekt pn. "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Stryków" dotyczy budynków świetlic we Wrzasku, Koźlu i Woli Błędowej. Dofinansowanie wyniesie 651 955,21 zł, wkład własny gminy 472 877,09 zł.


Przypominamy, iż aktualnie realizowany jest projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Stryków", w którym termomodernizacji poddanych będzie 10 budynków użyteczności publicznej. Budynki, w których odbyła się już termomodernizacja to : Świetlica Wiejska w Osse, Szkoła Podstawowa w Niesułkowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Strykowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełminie, Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie, Świetlica wiejska w Bratoszewicach. W trakcie termomodernizacji jest Szkoła Podstawowa w Bratoszewicach oraz Szkoła Podstawowa w Dobrej. W przyszłym roku prace rozpoczną się w Szkole Podstawowej nr 2 w Strykowie a rok później w Urzędzie Miejskim w Strykowie. Dofinansowanie wyniesie 4 869 595,66 zł, wkład własny gminy 2 575 499,54 zł. Projekt również dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Zobacz także

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

[ZDJĘCIA] Pożar warsztatu samochodowego …

Biało-Czerwona Majówka w Zgierzu. Sprawd…

Zataczający się mężczyzna wsiadł do auta…

Zaginął mieszkaniec Woli Rakowej. Ostatn…

Policjantka ze Zgierza ewakuowała mieszk…

Mistrz i Wicemistrz Europy trenerem Orła…

Potrącił kobietę i uciekł, poszkodowana …

Kontrabandę wartą blisko 20 tys. złotych…

[ZDJĘCIA] Rezerwy Boruty Zgierz lepsze o…

Gmina Aleksandrów Łódzki: Blisko 200 gra…

Tragiczny pożar przy Rembowskiego. Spłon…

Boruta Zgierz: Remis z Orkanem Buczek da…

Fałszywa dokumentacja medyczna i nielega…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Konfron…

Ogólnopolski Festiwal Wokalny „Młodych B…

Strykowscy dzielnicowi spotkali się z pr…

[ZDJĘCIA] Głowno: Spotkanie wielkanocne …