Kolejne dofinansowanie dla Gminy Stryków

11 września Burmistrz Strykowa Andrzej Jankowski i Skarbnik Barbara Walak podpisali umowę o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


Projekt pn. "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Stryków" dotyczy budynków świetlic we Wrzasku, Koźlu i Woli Błędowej. Dofinansowanie wyniesie 651 955,21 zł, wkład własny gminy 472 877,09 zł.


Przypominamy, iż aktualnie realizowany jest projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Stryków", w którym termomodernizacji poddanych będzie 10 budynków użyteczności publicznej. Budynki, w których odbyła się już termomodernizacja to : Świetlica Wiejska w Osse, Szkoła Podstawowa w Niesułkowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Strykowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełminie, Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie, Świetlica wiejska w Bratoszewicach. W trakcie termomodernizacji jest Szkoła Podstawowa w Bratoszewicach oraz Szkoła Podstawowa w Dobrej. W przyszłym roku prace rozpoczną się w Szkole Podstawowej nr 2 w Strykowie a rok później w Urzędzie Miejskim w Strykowie. Dofinansowanie wyniesie 4 869 595,66 zł, wkład własny gminy 2 575 499,54 zł. Projekt również dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Zobacz także

Termomodernizacje w powiatowych budynkac…

Bezpieczna droga do szkoły w Rąbieniu

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek w Głownie. R…

Z ostatniej chwili: Wypadek w Zgierzu, z…

Zmiany tras autobusów w związku z pracam…

Aleksandrów Łódzki: KAS przechwyciła nie…

Kontrabanda znaleziona w przesyłkach poc…

Kolejny pijany kierowca wyeliminowany z …

Podsumowanie 14. kolejki łódzkiej Klasy …

[ZDJĘCIA] Marsz ku Niepodległej w zgiers…

[ZDJĘCIA] Koszmarny wypadek w Starym Chr…

[FILM Z POŚCIGU] Porachunki pseudokibicó…

[ZDJĘCIA] W stulecie Niepodległej

Wyszedł z domu, żeby się zabić. Szukali …

[WIDEO, ZDJĘCIA] Zjednoczeni Stryków lep…

[ZDJĘCIA] Patriotycznie w derbach Zgierz…

Głowno: Miejskie obchody 100 - lecia odz…

[ZDJĘCIA] 100-lecie Odzyskania Niepodleg…