Konie Mechaniczne Zgierz: Dużo emocji i remis na zakończenie sezonu

Dodane przez EZG24.net

W swoim ostatnim meczu w sezonie 2018/19 I Ligi Futsalu, Konie Mechaniczne Zgierz zremisowały w Łęczycy z AZS Uniwersytet Warszawski 2:2.


Od początku spotkania do ataku ruszyli głodni zwycięstwa zgierzanie. Kąśliwy strzał oddał m.in. Arkadiusz Błaszczyk, ale piłka minęła bramkę rywali. Groźnie zaatakowali także przyjezdni. Oko w oko z Komorowskim stanął Warszawski i to zawodnik Koni był górą, rozpoczynając jednocześnie szybki kontratak, który zakończył się golem. Podawał A. Błaszczyk, a piękną wcinką popisał się Norbert Magdziarek.


W 7. minucie mogło być 2:0. Arkadiusz Błaszczyk z łatwością minął rywali i uderzył z dziesięciu metrów, ale na jego nieszczęście piłka trafiła w słupek. Ten sam zawodnik bliski szczęścia był także dwie minuty później, ale tym razem jego uderzenie wyblokował jeden z rywali i piłka poszybowała tuż nad poprzeczką. Groźne kontrataki wyprowadzali także zawodnicy AZS. Po jednej z takich akcji Duarte stanął przed dobrą szansą, ale ponownie górą był dobrze dysponowany tego dnia Mateusz Komorowski.


W 12. minucie gola wyrównującego zdobyli akademicy z Warszawy. Po dograniu z narożnika boiska bramkę zdobył Araujo Duarte. Chwilę później mogło być 1:2. Po składnej akcji piłka po strzale Przyborka trafiła w poprzeczkę. Groźnie było także po strzałach Marcinkowskiego i Duarte, ale ponownie świetnymi interwencjami popisał się bramkarz Koni.


Półtorej minuty przed końcem pierwszej połowy swego dopiął Arkadiusz Błaszczyk. Zawodnik ze Zgierza ponownie z łatwością zwiódł rywali i umieścił piłkę w samym okienku bramki Michała Łaseckiego.


Druga odsłona meczu zaczęła się od szybkiej gry i wielu ataków z obu stron. W bramce Koni Mechanicznych królował jednak rezerwowy tego dnia, Maciej Kaźmierski. Po przeciwległej stronie gracze ze Zgierza nie mogli się wstrzelić w światło bramki. Szczęścia, podobnie jak w pierwszej połowie, nie miał Arek Błaszczyk, który ponownie trafił w słupek.


Od tego momentu zgierzanie zepchnęli rywali do defensywy, jednak brakowało im szczęścia. Rywalizację sam na sam z bramkarzem przegrali Baszczyński oraz Norbert Błaszczyk. Przyjezdni uśpili nieco czujność zgierzan i stworzyli sobie bardzo dobrą okazję, jednak ponownie górą był Maciej Kaźmierski.


AZS, grając z wycofanym bramkarzem, zepchnął podopiecznych Marcina Karasińskiego do głębokiej defensywy. Zgierzanie skutecznie bronili się do 39. minuty. Wtedy to Kaźmierskiego z najbliższej odległości pokonał Bartosz Przyborek. Minutę przed końcem to Konie wycofały bramkarza i bardzo szybko mogło zakończyć się to dla nich fatalnie. Po niedokładnym podaniu Baszczyńskiego piłkę przejął Przyborek i zdecydował się na strzał ze swojej połowy. Na jego nieszczęście piłka trafiła w słupek.


Wynik już nie uległ zmianie i w swoim ostatnim meczu w tym sezonie Konie Mechaniczne zremisowały z AZS Uniwersytet Warszawski 2:2.


Konie Mechaniczne Zgierz - AZS Uniwersytet Warszawski 2:2

Magdziarek Norbert 3', Błaszczyk Arkadiusz 19' - Duarte Araujo 12', Przyborek Bartosz 39'


Konie: Mateusz Komorowski - Arkadiusz Błaszczyk, Norbert Błaszczyk, Marcin Karasiński, Rafał Niewiadomski

rezerwowi: Maciej Kaźmierski - Krzysztof Baszczyński, Mateusz Sadłecki, Igor Olesiński, Norbert Magdziarek, Dominik Kowalski, Wojciech Banaszczyk


AZS: Michał Łasecki - Radosław Marcinkowski, Jakub Nahorny, Bartosz Przyborek, Piotr Wielgus

rezerwowi: Tomasz Warszawski, Denys Lifanov, Araujo Duarte, Piotr Ludorf

...

[ZDJĘCIA] Ostatni mecz sezonu w wykonaniu Koni Mechanicznych w obiektywie - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

Prezentujemy galerię zdjęć z dzisiejszego meczu I Ligi Futsalu, w którym Konie Mechaniczne Zgierz zremisowały z AZS Uniwersytet Warszawski 2:2.Konie Mechaniczne Zgierz - AZS Uniwersytet Warszawski 2:2Magdziarek Norbert 3', Błaszczyk Arkadiusz 19' - D

Zobacz także

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

[ZDJĘCIA] Pożar warsztatu samochodowego …

Biało-Czerwona Majówka w Zgierzu. Sprawd…

Zataczający się mężczyzna wsiadł do auta…

Zaginął mieszkaniec Woli Rakowej. Ostatn…

Policjantka ze Zgierza ewakuowała mieszk…

Mistrz i Wicemistrz Europy trenerem Orła…

Potrącił kobietę i uciekł, poszkodowana …

Kontrabandę wartą blisko 20 tys. złotych…

[ZDJĘCIA] Rezerwy Boruty Zgierz lepsze o…

Gmina Aleksandrów Łódzki: Blisko 200 gra…

Tragiczny pożar przy Rembowskiego. Spłon…

Boruta Zgierz: Remis z Orkanem Buczek da…

Fałszywa dokumentacja medyczna i nielega…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Konfron…

Ogólnopolski Festiwal Wokalny „Młodych B…

Strykowscy dzielnicowi spotkali się z pr…

[ZDJĘCIA] Głowno: Spotkanie wielkanocne …