Makabryczne sceny pod Zgierzem. Siekierą zaatakował swoją córkę i jej partnera, później próbował się zabić

Dodane przez EZG24.net

Do scen mrożących krew w żyłach doszło w minioną niedzielę (3 listopada) w miejscowości Podole w gminie Zgierz. Mężczyzna zaatakował siekierą swoją córkę i jej partnera, a następnie próbował popełnić samobójstwo.


Policja, Prokurator oraz ratownicy medyczni pojawili się w miejscowości Podole (gm. Zgierz). W niedzielę, 3 listopada około godziny 13:00 doszło tam do makabrycznych scen. Pomiędzy mężczyzną, a jego córką i jej partnerem prawdopodobnie doszło do scysji, podczas której jej ojciec zaatakował ich siekierą.


- Kobieta ma uraz głowy - pęknięcie czaszki, które naruszyły czynności narządów na czas powyżej siedmiu dni i przebywa w szpitalu - mówi w rozmowie z EZG24, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania. - Jej partner również ma uraz głowy, ale doznał łagodniejszych obrażeń.

Aktualne ustalenia śledczych wskazują, że później agresor próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna przebywa w szpitalu w stanie śpiączki.


- W dalszym ciągu gromadzony jest materiał dowodowy, aczkolwiek kluczowe znaczenie niewątpliwie miały przesłuchania i czynności wykonane na miejscu - informuje Krzysztof Kopania. - Nie jest możliwe przesłuchanie mężczyzny, który zaatakował córkę. Czekamy na informacje, co do jego stanu zdrowia.


Z informacji, które udało nam się ustalić, mężczyzna w przeszłości również był agresywny. Z jego udziałem miało dochodzić do wielu innych zdarzeń. Spróbujemy to sprawdzić. Będzie także monitorować sprawę zdarzeń z 3 listopada.

Zobacz także

Bezdomny leżał na chodniku, mógł zamarzn…

100 lat od zaprzysiężenia Jana Świercza …

Szok! Zakładał kominiarkę i masturbował …

W Zgierzu odbędą się wojewódzkie elimina…

Od jutra duże zmiany w ustawie Prawo o r…

Za nami warsztaty plastyczne dla KGW o t…

Już jutro inauguracja społecznej lodówki…

Pożar w Nakielnicy. Płonął budynek miesz…

Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatoweg…

[ZDJĘCIA] Uczniowie z gminy Stryków rywa…

Dzięki ozorkowskim dzielnicowym piesi i …

Brak oświetlenia przyczepy spowodował wy…

Lodowisko w Zgierzu już czynne. Sprawdź …

Za tydzień kolejny wieczór stand-up w Kl…

[ZDJĘCIA] W Ozorkowie odbyła się kolejna…

Już w niedzielę VIII Rodzinny Piknik Mik…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejny Memoriał im. M…

Niebezpieczny poranek w powiecie. W Jast…