Makabryczne sceny pod Zgierzem. Siekierą zaatakował swoją córkę i jej partnera, później próbował się zabić

Dodane przez EZG24.net

Do scen mrożących krew w żyłach doszło w minioną niedzielę (3 listopada) w miejscowości Podole w gminie Zgierz. Mężczyzna zaatakował siekierą swoją córkę i jej partnera, a następnie próbował popełnić samobójstwo.


Policja, Prokurator oraz ratownicy medyczni pojawili się w miejscowości Podole (gm. Zgierz). W niedzielę, 3 listopada około godziny 13:00 doszło tam do makabrycznych scen. Pomiędzy mężczyzną, a jego córką i jej partnerem prawdopodobnie doszło do scysji, podczas której jej ojciec zaatakował ich siekierą.


- Kobieta ma uraz głowy - pęknięcie czaszki, które naruszyły czynności narządów na czas powyżej siedmiu dni i przebywa w szpitalu - mówi w rozmowie z EZG24, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania. - Jej partner również ma uraz głowy, ale doznał łagodniejszych obrażeń.

Aktualne ustalenia śledczych wskazują, że później agresor próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna przebywa w szpitalu w stanie śpiączki.


- W dalszym ciągu gromadzony jest materiał dowodowy, aczkolwiek kluczowe znaczenie niewątpliwie miały przesłuchania i czynności wykonane na miejscu - informuje Krzysztof Kopania. - Nie jest możliwe przesłuchanie mężczyzny, który zaatakował córkę. Czekamy na informacje, co do jego stanu zdrowia.


Z informacji, które udało nam się ustalić, mężczyzna w przeszłości również był agresywny. Z jego udziałem miało dochodzić do wielu innych zdarzeń. Spróbujemy to sprawdzić. Będzie także monitorować sprawę zdarzeń z 3 listopada.

Zobacz także

Jutro Wieczór Kolęd w Domu Kultury w Nie…

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

Gmina Miasto Zgierz po raz kolejny pomag…

[ZDJĘCIA] Za nami Noworoczne Spotkanie S…

Uwaga kierowcy! Wkrótce wstrzymają ruch …

Pożar samochodu przy Sikorskiego w Ozork…

Zbliżą się Koncert Kolęd i Pastorałek w …

[ZDJĘCIA] Dobre wyniki i rekordy życiowe…

Zbliża się kwalifikacja wojskowa 2020. S…

Michał Wiśniewski wystąpi w aleksandrows…

W sobotę derbowe starcie w hali MOSiR. F…

Ozorków: Roboty na ul. Stypułkowskiego –…

Ognisko ptasiej grypy w pobliżu powiatu …

Chora 73-latka wyszła z domu i przeszła …

[ZDJĘCIA] Koszmarny wypadek na autostrad…

Uwaga kierowcy! W Emilii zwierzę wybiegł…

Akcja strażaków w Ozorkowie. W ogniu sta…

Krytyczna awaria w Urzędzie Gminy Ozorkó…