[NOWE INFORMACJE] Tragedia w Dobrej. Kierowca Opla był pijany?

Dodane przez EZG24.net

W dniu wczorajszym informowaliśmy o makabrycznym i tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło około godziny 13:00 w okolicach miejscowości Dobra.


Dwie osoby nie żyją, a pięć zostało rannych - to skutek wypadku, do którego doszło wczoraj na DK nr 14 na wysokości miejscowości Dobra (gm. Stryków).


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem Insignia, jadąc od strony Łodzi w kierunku Strykowa, wyprzedzał jadący w tym samym kierunku samochód marki Kia Sportage. Podczas manewru najechał na lewy tylny narożnik pojazdu, stracił panowanie i znalazł się na przeciwległym pasie. Wówczas w tył pojazdu uderzył nadjeżdżający Mercedes Sprinter - relacjonowali obecni na miejscu zdarzenia, policjanci.


Jak się okazało, przeprowadzone w szpitalu badania wykazały, że kierowca Opla znajdował się w stanie nietrzeźwości. Prokurator zdecydował o zatrzymaniu mężczyzny. Władze czekają na wyniki badań na zawartość alkoholu we krwi. Próbki zostały pobrane niezwłocznie po zdarzeniu.


Zobacz także:

...

[WIDEO, ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek na krajowej "czternastce". Wszystkie służby ratunkowe w akcji - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

Służby ratunkowe cały czas pracują na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Dobra (gm. Stryków), gdzie około godziny 13:00 doszło do katastrofalnego w skutkach wypadku.Dwie osoby nie żyją, a pięć zostało rannych - to skutek wypadku, do którego doszło

Zobacz także

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

[ZDJĘCIA] Pożar warsztatu samochodowego …

Biało-Czerwona Majówka w Zgierzu. Sprawd…

Zataczający się mężczyzna wsiadł do auta…

Zaginął mieszkaniec Woli Rakowej. Ostatn…

Policjantka ze Zgierza ewakuowała mieszk…

Mistrz i Wicemistrz Europy trenerem Orła…

Potrącił kobietę i uciekł, poszkodowana …

Kontrabandę wartą blisko 20 tys. złotych…

[ZDJĘCIA] Rezerwy Boruty Zgierz lepsze o…

Gmina Aleksandrów Łódzki: Blisko 200 gra…

Tragiczny pożar przy Rembowskiego. Spłon…

Boruta Zgierz: Remis z Orkanem Buczek da…

Fałszywa dokumentacja medyczna i nielega…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Konfron…

Ogólnopolski Festiwal Wokalny „Młodych B…

Strykowscy dzielnicowi spotkali się z pr…

[ZDJĘCIA] Głowno: Spotkanie wielkanocne …