[NOWE INFORMACJE] Tragedia w Dobrej. Kierowca Opla był pijany?

Dodane przez EZG24.net

W dniu wczorajszym informowaliśmy o makabrycznym i tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło około godziny 13:00 w okolicach miejscowości Dobra.


Dwie osoby nie żyją, a pięć zostało rannych - to skutek wypadku, do którego doszło wczoraj na DK nr 14 na wysokości miejscowości Dobra (gm. Stryków).


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem Insignia, jadąc od strony Łodzi w kierunku Strykowa, wyprzedzał jadący w tym samym kierunku samochód marki Kia Sportage. Podczas manewru najechał na lewy tylny narożnik pojazdu, stracił panowanie i znalazł się na przeciwległym pasie. Wówczas w tył pojazdu uderzył nadjeżdżający Mercedes Sprinter - relacjonowali obecni na miejscu zdarzenia, policjanci.


Jak się okazało, przeprowadzone w szpitalu badania wykazały, że kierowca Opla znajdował się w stanie nietrzeźwości. Prokurator zdecydował o zatrzymaniu mężczyzny. Władze czekają na wyniki badań na zawartość alkoholu we krwi. Próbki zostały pobrane niezwłocznie po zdarzeniu.


Zobacz także:

...

[WIDEO, ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek na krajowej "czternastce". Wszystkie służby ratunkowe w akcji - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

Służby ratunkowe cały czas pracują na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Dobra (gm. Stryków), gdzie około godziny 13:00 doszło do katastrofalnego w skutkach wypadku.Dwie osoby nie żyją, a pięć zostało rannych - to skutek wypadku, do którego doszło

Zobacz także

Spowodował wypadek, w którym zginął czło…

Są pieniądze na przebudowę Łęczyckiej w …

[ZDJĘCIA] Dzieci w Wojewódzkim Szpitalu …

[ZDJĘCIA] Aleksandrowskie basketki Wicem…

[NOWE FAKTY] Śmiertelny wypadek na Aleks…

[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek na drodze A…

W play-off 2:0 dla Bzury

Rozpoczął się Tydzień Pomocy Osobom Pokr…

Służby na autostradzie A2. Samochód rozb…

70 lat Gminnej Biblioteki Publicznej w P…

Porażka Boruty w sparingu z rezerwami Wi…

Rezerwy Boruty Zgierz: Udany debiut Patr…

[ZDJĘCIA] Dzisiejszy mecz Koni Mechanicz…

Konie wciąż bez wiosennego zwycięstwa w …

Helios Białystok kolejnym rywalem Koni M…

Budowa oświetlenia w Gminie Parzęczew

Libacja alkoholowa zakończona śmiercią. …

Wypowiedz się ws. likwidacji przejazdów …