[NOWE INFORMACJE] Tragedia w Dobrej. Kierowca Opla był pijany?

Dodane przez EZG24.net

W dniu wczorajszym informowaliśmy o makabrycznym i tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło około godziny 13:00 w okolicach miejscowości Dobra.


Dwie osoby nie żyją, a pięć zostało rannych - to skutek wypadku, do którego doszło wczoraj na DK nr 14 na wysokości miejscowości Dobra (gm. Stryków).


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem Insignia, jadąc od strony Łodzi w kierunku Strykowa, wyprzedzał jadący w tym samym kierunku samochód marki Kia Sportage. Podczas manewru najechał na lewy tylny narożnik pojazdu, stracił panowanie i znalazł się na przeciwległym pasie. Wówczas w tył pojazdu uderzył nadjeżdżający Mercedes Sprinter - relacjonowali obecni na miejscu zdarzenia, policjanci.


Jak się okazało, przeprowadzone w szpitalu badania wykazały, że kierowca Opla znajdował się w stanie nietrzeźwości. Prokurator zdecydował o zatrzymaniu mężczyzny. Władze czekają na wyniki badań na zawartość alkoholu we krwi. Próbki zostały pobrane niezwłocznie po zdarzeniu.


Zobacz także:

...

[WIDEO, ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek na krajowej "czternastce". Wszystkie służby ratunkowe w akcji - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

Służby ratunkowe cały czas pracują na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Dobra (gm. Stryków), gdzie około godziny 13:00 doszło do katastrofalnego w skutkach wypadku.Dwie osoby nie żyją, a pięć zostało rannych - to skutek wypadku, do którego doszło

Zobacz także

Uwaga zgierzanie! Nadciągają burze z gra…

Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Po…

[ZDJĘCIA] Za nami ostatni piknik rodzinn…

[ZDJĘCIA] Sparingowe zwycięstwo rezerw B…

Zgierz łączy pokolenia. W Parku Miejskim…

[ZDJĘCIA] IV liga: Derby Powiatu dla Bor…

Groźny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim -…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Sa…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[WIDEO] „Za szczególne zasługi w kultywo…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Apel pamięci, salwa ho…

Miejskie Obchody Święta Wojska Polskiego…

Wypadek na krajowej "dziewięćdziesi…

Zapinamy pasy i startujemy. Już dziś rus…

Zaginęły dwie szesnastolatki! Policja pr…

Powiatowo-Gminne obchody Święta Wojska P…

Jutro Święto Wojska Polskiego. Sprawdź p…

Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Ext…