Noworodek zakopany w lesie pod Zgierzem. Szokujące wyniki sekcji zwłok dziewczynki

Dodane przez EZG24.net

Poznaliśmy wyniki sekcji zwłok noworodka, którego ciało zostało zakopane w lesie pod Zgierzem. Dziecko żyło po urodzeniu!


W piątek, 12 kwietnia odbyła się sekcja zwłok noworodka, który w worku foliowym został zakopany w lesie. Tragicznego odkrycia dokonali w środę, 10 kwietnia policjanci ze Zgierza. Jak poinformował rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania, ze wstępnych ustaleń posekcyjnych wynika, że dziecko urodziło się żywe. Dziewczynka była prawidłowo rozwinięta i zdolna do samodzielnego życia poza organizmem matki. Prawdopodobnie pochodziła z dziewięciomiesięcznej ciąży.


Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną śmierci mogło być uduszenie w wyniku umieszczenia w foliowym worku lub wykrwawienie w związku z niepodwiązaniem pępowiny.


37-letnia matka dziecka prawdopodobnie usłyszy zarzut zbrodni zabójstwa. Nie wiadomo natomiast czy i jakie zarzuty usłyszą rodzice kobiety, którzy również zostali zatrzymani przez śledczych.


Przeczytaj więcej o sprawie:

...

Szok! W lesie pod Zgierzem znaleziono zwłoki noworodka! Trzy osoby zatrzymane przez policję - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

Do makabrycznego odkrycia doszło w jednym z lasów pod Zgierzem. Znaleziono tam zakopane zwłoki noworodka!Zgierscy śledczy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności ujawnienia zwłok noworodka zakopanych w lesie pod Zgierzem. Zdarzenie miało mie

Zobacz także

Otwarcie ogrodu (ekopracowni) przy Szkol…

[ZDJĘCIA] IX Turniej Siatkówki Plażowej …

[ZDJĘCIA] Za nami Ogólnopolski Charytaty…

Nocny pożar w Kaniej Górze. W akcji kilk…

[WIDEO] Zamordował 10-letnią dziewczynkę…

AllePaznokcie w Ozorkowie - idealne miej…

[ZDJĘCIA] Za nami zawody spławikowe o Pu…

Ośrodek "Malinka" nieczynny. P…

[ZDJĘCIA] Stryków świętuje 625-lecie nad…

Jutro Ogólnopolski Charytatywny Rajd Prz…

Stryków obchodzi 625-lecie nadania praw …

AKTUALIZACJA: Schronisko Medor - Elżbiet…

Powraca Zgierskie Kino Letnie "Mali…

[ZDJĘCIA] Powalone drzewa, zalana piwnic…

Uczniowie Zgierskiego Zespołu Szkół odda…

Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Z…

Uratują Dąb Niepodległości w Głownie? MZ…

Pojemniki na drobne elektroodpady stanęł…