Radiowóz śmiertelnie potrącił psa i odjechał. Jest oświadczenie policji

Dodane przez EZG24.net

Wczoraj (1 października) informowaliśmy o szokującym zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Rzgowskiej w Łodzi. Radiowóz policji potrącił psa i odjechał! Oświadczenie w tej sprawie wydali policjanci z KMP w Łodzi.


Świadkowie zdarzenia w mediach społecznościowych poinformowali, że we wtorek, 1 października na ulicy Rzgowskiej w Łodzi, na wysokości numeru 27, radiowóz policyjny potrącił psa i… odjechał. Z auta odpadła jedna z tablic rejestracyjnych. Zwierzęcia nie udało się uratować.


Wysłaliśmy zapytanie w tej sprawie, jedna do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Na stronach policji pojawiło się natomiast oświadczenie dotyczące zdarzenia, które publikujemy poniżej.


Oświadczenie w sprawie potrącenia psa

Komendant Miejski Policji w Łodzi polecił wszcząć postępowanie kontrolne mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności potrącenia psa przez radiowóz, do którego doszło 1 października 2019 r po godz. 10.00 na ul. Rzgowskiej. Według relacji świadków, zwierzę wbiegło przed jadący w kierunku ul. Dąbrowskiego oznakowany radiowóz i zostało potrącone. Oznakowanym radiowozem kierował pracownik cywilny wykonujący przejazd techniczny związany z serwisowaniem pojazdu.

Właścicielka czworonoga przyznała, że tego dnia pies jej uciekł i biegał bez dozoru. Policjanci z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi zwracają się do świadków zdarzenia z prośbą o kontakt osobisty bądź telefoniczny.

- kom. Marcin Fiedukowicz


Zobacz koniecznie:

...

Szok! Radiowóz śmiertelnie potrącił psa i odjechał. Z auta odpadła tablica rejestracyjna - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

Szokujące informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Dzisiaj (1 października) policyjny radiowóz miał potrącić psa i odjechać z miejsca zdarzenia.Świadkowie zdarzenia w mediach społecznościowych poinformowali, że we wtorek, 1 października n

Zobacz także

Uwaga! W znanych herbatnikach z Biedronk…

Nagrody Burmistrza Strykowa z okazji Dni…

Konkurs Local Service: Wygraj bilety na …

FC10 Zgierz jedzie do Gniezna z nowym za…

WAŻNE: Poważny wypadek w Aleksandrowie Ł…

Reprezentacja Polski z ozorkowianinem w …

Uczeń Szkoły Podstawowej w Leśmierzu wal…

Pożar przyczepy w Słowaku. Na miejscu je…

Muzeum Żołnierza Polskiego powstanie w D…

34-latek okradał domy w sąsiednim powiec…

Niebezpiecznie w Głownie. Skuter potrąci…

[ZDJĘCIA] Za nami XV Mityng Lekkoatletyc…

Wzmożone kontrole ciężarówek na A2. Sied…

Nowe piece w ponad 200 domach

Przed nami II edycja Biegu Legionów Pols…

Za miesiąc rusza Poddębicka Liga Halowa…

[ZDJĘCIA] Młodzi zawodnicy Boruty Zgierz…

[ZDJĘCIA] Burmistrz nagrodził nauczyciel…