Radiowóz śmiertelnie potrącił psa i odjechał. Jest oświadczenie policji

Dodane przez EZG24.net

Wczoraj (1 października) informowaliśmy o szokującym zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Rzgowskiej w Łodzi. Radiowóz policji potrącił psa i odjechał! Oświadczenie w tej sprawie wydali policjanci z KMP w Łodzi.


Świadkowie zdarzenia w mediach społecznościowych poinformowali, że we wtorek, 1 października na ulicy Rzgowskiej w Łodzi, na wysokości numeru 27, radiowóz policyjny potrącił psa i… odjechał. Z auta odpadła jedna z tablic rejestracyjnych. Zwierzęcia nie udało się uratować.


Wysłaliśmy zapytanie w tej sprawie, jedna do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Na stronach policji pojawiło się natomiast oświadczenie dotyczące zdarzenia, które publikujemy poniżej.


Oświadczenie w sprawie potrącenia psa

Komendant Miejski Policji w Łodzi polecił wszcząć postępowanie kontrolne mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności potrącenia psa przez radiowóz, do którego doszło 1 października 2019 r po godz. 10.00 na ul. Rzgowskiej. Według relacji świadków, zwierzę wbiegło przed jadący w kierunku ul. Dąbrowskiego oznakowany radiowóz i zostało potrącone. Oznakowanym radiowozem kierował pracownik cywilny wykonujący przejazd techniczny związany z serwisowaniem pojazdu.

Właścicielka czworonoga przyznała, że tego dnia pies jej uciekł i biegał bez dozoru. Policjanci z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi zwracają się do świadków zdarzenia z prośbą o kontakt osobisty bądź telefoniczny.

- kom. Marcin Fiedukowicz


Zobacz koniecznie:

...

Szok! Radiowóz śmiertelnie potrącił psa i odjechał. Z auta odpadła tablica rejestracyjna - EZG24 - Wiadomości Zgierz - Dołącz do największej zgierskiej społeczności - EZG24 - Wiadomości Zgierz

Szokujące informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Dzisiaj (1 października) policyjny radiowóz miał potrącić psa i odjechać z miejsca zdarzenia.Świadkowie zdarzenia w mediach społecznościowych poinformowali, że we wtorek, 1 października n

Zobacz także

Próbowali okraść dom, zostali złapani dz…

Dobre wiadomości dla Doliny Skrzatów. Ra…

WAŻNE: Ptasia grypa dotarła do powiatu z…

GEODIS zostaje z SEGRO Logistics Park St…

Nowe autobusy Z46. Co z trasą, rozkładem…

W niedzielę kolejne futsalowe emocje w Z…

[ZDJĘCIA] Akcja policji pod Ozorkowem. Z…

W gminie Stryków ogłoszono żałobę. Flagi…

W sobotę pogrzeb Wójt Gminy Zgierz, Barb…

Na targu w Głownie nie można handlować d…

Wójt Gminy Parzęczew zabrał głos w spraw…

Spędź Dzień Kobiet z Gunners Security. P…

Bartek Grzanek wystąpi w Leśmierzu. Zbli…

Policjanci "Aleksandrowskim Przyjac…

Gmina Stryków rozdysponowała 800 000 zło…

Szok! Koronawirus w powiecie łęczyckim? …

Dolina Skrzatów przenosi się do Chocisze…

Uszkodził bramę od drogi technicznej, wj…