Szok! Zabójstwo w Ozorkowie. Kobieta zadźgała męża!? Jest wniosek o tymczasowy areszt

Dodane przez EZG24.net

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśnią okoliczności zabójstwa 64-letniego mężczyzny, do którego doszło 6 listopada 2018r. w jednym z mieszkań w Ozorkowie. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy 41-letnią żonę zmarłego. Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator podjął decyzję o wystosowaniu do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.


Tego dnia wieczorem ozorkowscy policjanci dostali zgłoszenie od sąsiadki rodziny o śmierci mężczyzny. Zgłaszająca została zaalarmowana o tym przez 41-letnią żonę zmarłego. Śledczy na miejscu podczas wykonywania czynności wraz z lekarzem medycyny sądowej stwierdzili, że najprawdopodobniej mężczyzna zginął od ciosu nożem w szyję.


- W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli zakrwawiony nóż. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok zmarłego. Ciało 64-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok - informują zgierscy policjanci. - Policjanci zabezpieczyli także odzież należącą do żony ofiary, a także przesłuchali świadków.


Zebrany materiał dowodowy dał podstawy do zatrzymania 41-letniej kobiety jako podejrzanej o zabójstwo męża. Policjanci poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie – miała ona 1,58 promila. Zatrzymana noc spędziła w celi zgierskiego aresztu. Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator podjął decyzję o wystosowaniu do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.

Zobacz także

Termomodernizacje w powiatowych budynkac…

Bezpieczna droga do szkoły w Rąbieniu

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek w Głownie. R…

Z ostatniej chwili: Wypadek w Zgierzu, z…

Zmiany tras autobusów w związku z pracam…

Aleksandrów Łódzki: KAS przechwyciła nie…

Kontrabanda znaleziona w przesyłkach poc…

Kolejny pijany kierowca wyeliminowany z …

Podsumowanie 14. kolejki łódzkiej Klasy …

[ZDJĘCIA] Marsz ku Niepodległej w zgiers…

[ZDJĘCIA] Koszmarny wypadek w Starym Chr…

[FILM Z POŚCIGU] Porachunki pseudokibicó…

[ZDJĘCIA] W stulecie Niepodległej

Wyszedł z domu, żeby się zabić. Szukali …

[WIDEO, ZDJĘCIA] Zjednoczeni Stryków lep…

[ZDJĘCIA] Patriotycznie w derbach Zgierz…

Głowno: Miejskie obchody 100 - lecia odz…

[ZDJĘCIA] 100-lecie Odzyskania Niepodleg…