Szok! Zabójstwo w Ozorkowie. Kobieta zadźgała męża!? Jest wniosek o tymczasowy areszt

Dodane przez EZG24.net

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśnią okoliczności zabójstwa 64-letniego mężczyzny, do którego doszło 6 listopada 2018r. w jednym z mieszkań w Ozorkowie. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy 41-letnią żonę zmarłego. Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator podjął decyzję o wystosowaniu do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.


Tego dnia wieczorem ozorkowscy policjanci dostali zgłoszenie od sąsiadki rodziny o śmierci mężczyzny. Zgłaszająca została zaalarmowana o tym przez 41-letnią żonę zmarłego. Śledczy na miejscu podczas wykonywania czynności wraz z lekarzem medycyny sądowej stwierdzili, że najprawdopodobniej mężczyzna zginął od ciosu nożem w szyję.


- W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli zakrwawiony nóż. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok zmarłego. Ciało 64-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok - informują zgierscy policjanci. - Policjanci zabezpieczyli także odzież należącą do żony ofiary, a także przesłuchali świadków.


Zebrany materiał dowodowy dał podstawy do zatrzymania 41-letniej kobiety jako podejrzanej o zabójstwo męża. Policjanci poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie – miała ona 1,58 promila. Zatrzymana noc spędziła w celi zgierskiego aresztu. Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator podjął decyzję o wystosowaniu do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.

Zobacz także

Spotkanie noworoczne włodarzy i służb

Fryzura za jeden uśmiech z okazji Dnia B…

Boruta Zgierz rozpoczął przygotowania do…

WAŻNE: Zajęcia w zgierskich szkołach zaw…

[WIDEO] "Cichy zabójca" zaatak…

[ZDJĘCIA] Strażacy z OSP Szczawin mogą c…

Do CM „Boruta” na badanie tomografem bez…

Pożar domu pod Zgierzem. Poparzony mężcz…

Zbliża się konferencja „Dobre praktyki b…

Ferie w mieście nie muszą być nudne

Starostwo Powiatowe ma "CUŚ" d…

Zgierzanie przeciwko aktom przemocy i mo…

[ZDJĘCIA] Opłatek, serdeczne życzenia i …

"Razem spiszmy historię gminy"…

Startuje III edycja Budżetu Obywatelskie…

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego …

System informacji przestrzennej dla Gmin…

Zbliża się podsumowanie akcji "Anio…