Szok! Zabójstwo w Ozorkowie. Kobieta zadźgała męża!? Jest wniosek o tymczasowy areszt

Dodane przez EZG24.net

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśnią okoliczności zabójstwa 64-letniego mężczyzny, do którego doszło 6 listopada 2018r. w jednym z mieszkań w Ozorkowie. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy 41-letnią żonę zmarłego. Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator podjął decyzję o wystosowaniu do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.


Tego dnia wieczorem ozorkowscy policjanci dostali zgłoszenie od sąsiadki rodziny o śmierci mężczyzny. Zgłaszająca została zaalarmowana o tym przez 41-letnią żonę zmarłego. Śledczy na miejscu podczas wykonywania czynności wraz z lekarzem medycyny sądowej stwierdzili, że najprawdopodobniej mężczyzna zginął od ciosu nożem w szyję.


- W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli zakrwawiony nóż. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok zmarłego. Ciało 64-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok - informują zgierscy policjanci. - Policjanci zabezpieczyli także odzież należącą do żony ofiary, a także przesłuchali świadków.


Zebrany materiał dowodowy dał podstawy do zatrzymania 41-letniej kobiety jako podejrzanej o zabójstwo męża. Policjanci poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie – miała ona 1,58 promila. Zatrzymana noc spędziła w celi zgierskiego aresztu. Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator podjął decyzję o wystosowaniu do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.

Zobacz także

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

[ZDJĘCIA] Pożar warsztatu samochodowego …

Biało-Czerwona Majówka w Zgierzu. Sprawd…

Zataczający się mężczyzna wsiadł do auta…

Zaginął mieszkaniec Woli Rakowej. Ostatn…

Policjantka ze Zgierza ewakuowała mieszk…

Mistrz i Wicemistrz Europy trenerem Orła…

Potrącił kobietę i uciekł, poszkodowana …

Kontrabandę wartą blisko 20 tys. złotych…

[ZDJĘCIA] Rezerwy Boruty Zgierz lepsze o…

Gmina Aleksandrów Łódzki: Blisko 200 gra…

Tragiczny pożar przy Rembowskiego. Spłon…

Boruta Zgierz: Remis z Orkanem Buczek da…

Fałszywa dokumentacja medyczna i nielega…

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna edycja Konfron…

Ogólnopolski Festiwal Wokalny „Młodych B…

Strykowscy dzielnicowi spotkali się z pr…

[ZDJĘCIA] Głowno: Spotkanie wielkanocne …