Szok! Zakładał kominiarkę i masturbował się na oczach dzieci!

Dodane przez EZG24.net

We wtorek, 3 grudnia policjanci zatrzymali mężczyznę, który w celu zaspokojenia seksualnego prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia inne czynności seksualne. 33-latek podejrzany o dwa takie przestępstwa wpadł po tym, jak miał zamiar dokonać kolejnego. Zgodnie z kodeksem karnym za tego typu czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z łęczyckiej komendy zostali zawiadomieni o dwóch przestępstwach na tle seksualnym, których sprawca miał dokonać na terenie Łęczycy.


- Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, nieznany mężczyzna w celu zaspokojenia seksualnego prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia inne czynności seksualne. Pierwszego przestępstwa dokonał pod koniec października, a kolejnego w połowie listopada - relacjonuje asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy.

Śledczy dysponowali jedynie opisem ubioru, gdyż sprawca podczas tych czynów zasłaniał twarz czapką zrobioną na wzór tzw. kominiarki. Traktując tę sprawę priorytetowo, kryminalni sprawdzali wszelkie informację, aby ustalić i zatrzymać mężczyznę. W rezultacie, 3 grudnia zatrzymali sprawcę, kiedy powrócił na miejsce przestępstwa. Wpadł w przygotowaną zasadzkę, a zdradziła go czapka-kominiarka. Dzięki determinacji śledczych tym razem nikt nie ucierpiał.


- Zatrzymanym okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Następnego dnia usłyszał dwa zarzuty dotyczące prezentowania małoletnim poniżej 15 roku życia czynności seksualnych. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia - dodaje asp. Mariusz Kowalski. - Podejrzany nie był wcześniej notowany za przestępstwa. Prokurator skierował wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie 33-latka.

Zobacz także

Nowe harmonogramy odbioru odpadów dla ni…

Makabryczna zbrodnia pod Zgierzem! Urodz…

[ZDJĘCIA] Wyścig łyżwiarski z Komendante…

[ZDJĘCIA] Zgierzanie pamiętali o uczestn…

Śmierć na torach w Zgierzu. Nie żyje kob…

ŁKA: Wypadek na odcinku Zgierz Kontrewer…

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgi…

W sobotę kolejne futsalowe emocje w Zgie…

Pożar pustostanu przy Łąkowej. Bezdomny …

Uwaga kierowcy i piesi! Dzisiaj wzmożone…

Pożar w Strykowie, w ogniu stanęła maszy…

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Zgie…

Trwa głosowanie na Sportowca Roku Aleksa…

[ZDJĘCIA] Budowa mostu w Smolicach zakoń…

Pierwszy sparing już za piłkarzami Borut…

Wypadek w Rąbieniu, czołowe zderzenie dw…

Poranny wypadek w Aleksandrowie Łódzkim…

W niedzielę szkolenie z legendą karate, …