W sobotę kolejne futsalowe emocje w Zgierzu. FC10 zmierzy się z Dragonem Bojano

Dodane przez EZG24.net

Już w najbliższą sobotę (25 stycznia) w Zgierzu odbędzie się kolejne spotkanie w ramach I Ligi Futsalu. Tym razem rywalem Football Club 10 będzie LZS Dragon Bojano. Początek meczu o godzinie 17:00.


Po ostatniej, derbowej wygranej nad Zawiszą ENS Malwee Rzgów, tym razem FC10 Zgierz zmierzy się z zajmującym siódme miejsce w tabeli, LZS-em Dragon Bojano. Zespół ten traci do zgierzan trzy oczka, jednak w pierwszy meczu pomiędzy tymi drużynami pokazał, że jest groźny i wygrał na własnym parkiecie 7:6.


- Przed nami kolejne ciężkie spotkanie, tym razem z zespołem z Bojano. W poprzedniej rundzie przegraliśmy 7:6, choć uważam, że mogliśmy wywieźć punkty bez większych problemów, ale taki jest futsal i wszyscy za to go kochają - mówi Marcin Karasiński, trener FC10 Zgierz.

Tym razem po stronie zgierzan przemawiać będzie atut własnych kibiców, przed którymi gra im się wyjątkowo dobrze. Podopieczni Karasińskiego walczą także cały czas o ligowe podium, więc mecze z rywalami, którzy plasują się za nimi muszą wygrywać priorytetowo.


- Przed tygodniem wygraliśmy w derbach 4:3 i wygranych się nie ocenia, ale uważam, że zagraliśmy jedno ze słabszych, o ile nie najsłabsze, spotkanie w przekroju całego sezonu - kontynuuje Marcin Karasiński. - Wracając do najbliższego meczu, będzie to mecz o "sześc punktów". Wygrywając zbliżymy się do podium, a to jest naszym celem i będziemy chcieli udowodnić, że ten cel jest w naszym zasięgu. Innego scenariusza na ten mecz nie zakładam niż wygrana w dobrym stylu. Więc z tego miejsca zapraszamy serdecznie na mecz.

Zobacz także

Hanna Śleszyńska wystąpi w Ozorkowie. Wk…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Zgierski Kaziuk po raz szesnasty. Cezary…

[ZDJĘCIA] Umowa na remont torowiska lini…

Zbliża się Eko Event w Ozorkowie. Sprawd…

[ZDJĘCIA] Walentynki w bibliotece w Nies…

Zderzenie trzech samochodów na ul. Pabia…

Wkrótce startuje głosowanie w Budżecie O…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…

Sześć goli w Lęborku. FC10 wraca do Zgie…

[WIDEO] Konie biegały ulicami Zgierza. M…

Z ostatniej chwili: Stado koni biega po …

Krok od katastrofy! Mieszkanka Głowna wj…

[NA ŻYWO] FC10 Zgierz walczy z wicelider…

[WIDEO] Zobacz, jak przedszkolaki bawiły…

[ZDJĘCIA] Największa impreza sportowa dl…

[ZDJĘCIA] Rozdano już 20 000 kart senior…

W poniedziałek rozpoczną się roboty przy…