Zbliżają się Mistrzostwa Świata. W Ozorkowie powstanie Strefa Kibica? Jest odpowiedź magistratu

Dodane przez EZG24.net

Mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, oglądane pod chmurką na telebimie, wspólnie z setkami innych mieszkańców Ozorkowa? W Urzędzie Miejskim spytaliśmy, czy ozorkowianie będą mieli do dyspozycji tzw. Strefę Kibica.


Już za dwa miesiące rozpocznie się wielkie piłkarskie święto, jakim bez wątpienia są Mistrzostwa Świata w Rosji. W tym prestiżowym turnieju nie zabraknie również reprezentacji Polski. Kibice z Ozorkowa najchętniej obejrzeliby to wydarzenie "pod chmurką" na dużym ekranie. Dostaliśmy kilka zapytań, czy w Ozorkowie zostanie stworzona tzw. Strefa Kibica.


- Czy wiadomo, czy w Ozorkowie będzie otwarta strefa kibica, w której będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, czy jednak będziemy musieli szukać innej alternatywy - pytał jeden z naszych czytelników.


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim. Niestety mamy złą wiadomość dla piłkarskich kibiców z Ozorkowa. Strefy Kibica nie będzie. Dlaczego? Złożyło się na to kilka czynników.


- Miasto nie planuje utworzenia Strefy Kibica. Powód, to ograniczenia budżetowe - informuje Izabela Dobrynin z ozorkowskiego magistratu. - Miasto prowadzi obecnie bardzo dużą inwestycję drogową, a po jej zakończeniu, latem, rozpocznie następną. Poza tym w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości w tym roku organizowanych jest szereg wydarzeń, które są w całości lub w części finansowane przez miasto.


Kibice z Ozorkowa będą musieli śledzić poczynania piłkarzy Adama Nawałki w domu lub poszukać innego miasta, w którym powstanie Strefa Kibica. Wkrótce na łamach naszego portalu poinformujemy, gdzie w powiecie zgierskim możemy spodziewać się takich miejsc.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Strażacy z Woli Zbrożkowej świ…

Pożar garażu w miejscowości Ługi! W akcj…

[ZDJĘCIA] Podziel się owocem, czyli owoc…

[ZDJĘCIA] Pamięci księdza Idziego Radzis…

Podsumowanie 7. kolejki łódzkiej Klasy O…

Ogromny pożar składowiska odpadów w Zgie…

​Szkoła ze Zgierza wśród znanych światow…

AKTUALIZACJA - Smolice: To był karambol …

Wypadek w Smolicach - rozbite 4 osobówki…

[ZDJĘCIA] Na sportowo, ku pamięci legend…

Pułapki ze stalowych lin na Malince w Zg…

Niebezpieczny wypadek na autostradzie A1…

70 lat sportowej historii „Bzury”

[ZDJĘCIA] Boruta wyjechał z Kutna z baga…

„Niepodległa Polska – piknik rodzinno-mu…

Zapowiedź 7. kolejki łódzkiej Klasy Okrę…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Strzały, wybuchy, tłucz…

Jak walczyć z ASF?