Zbliżają się Mistrzostwa Świata. W Ozorkowie powstanie Strefa Kibica? Jest odpowiedź magistratu

Dodane przez EZG24.net

Mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, oglądane pod chmurką na telebimie, wspólnie z setkami innych mieszkańców Ozorkowa? W Urzędzie Miejskim spytaliśmy, czy ozorkowianie będą mieli do dyspozycji tzw. Strefę Kibica.


Już za dwa miesiące rozpocznie się wielkie piłkarskie święto, jakim bez wątpienia są Mistrzostwa Świata w Rosji. W tym prestiżowym turnieju nie zabraknie również reprezentacji Polski. Kibice z Ozorkowa najchętniej obejrzeliby to wydarzenie "pod chmurką" na dużym ekranie. Dostaliśmy kilka zapytań, czy w Ozorkowie zostanie stworzona tzw. Strefa Kibica.


- Czy wiadomo, czy w Ozorkowie będzie otwarta strefa kibica, w której będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, czy jednak będziemy musieli szukać innej alternatywy - pytał jeden z naszych czytelników.


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim. Niestety mamy złą wiadomość dla piłkarskich kibiców z Ozorkowa. Strefy Kibica nie będzie. Dlaczego? Złożyło się na to kilka czynników.


- Miasto nie planuje utworzenia Strefy Kibica. Powód, to ograniczenia budżetowe - informuje Izabela Dobrynin z ozorkowskiego magistratu. - Miasto prowadzi obecnie bardzo dużą inwestycję drogową, a po jej zakończeniu, latem, rozpocznie następną. Poza tym w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości w tym roku organizowanych jest szereg wydarzeń, które są w całości lub w części finansowane przez miasto.


Kibice z Ozorkowa będą musieli śledzić poczynania piłkarzy Adama Nawałki w domu lub poszukać innego miasta, w którym powstanie Strefa Kibica. Wkrótce na łamach naszego portalu poinformujemy, gdzie w powiecie zgierskim możemy spodziewać się takich miejsc.

Zobacz także

Uwaga podróżujący komunikacją miejską. L…

[WIDEO] Piłkarz Sokoła Aleksandrów rozgr…

[ZDJĘCIA] Rozpoznajesz tę osobę? Policja…

Piknik "Zrób pierwszy krok do zdrow…

Parada Mikołajów, wspólne kolędowanie i …

Jutro startują grudniowe akcje "Odd…

Wyjątkowe spotkanie wigilijne w Domu Dzi…

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek w Sokolnikach L…

WAŻNE: Kolejne leki wycofane z obrotu! P…

[ZDJĘCIA] Pożar budynku przy Aleksandrow…

Ogromne utrudnienia na autostradzie A2. …

Już dzisiaj Stand-up Rafała Rutkowskiego

Wyjątkowe obchody. 85-lecie Boruty Zgier…

Uwaga kierowcy! W nocy fatalne warunki n…

Zrób pierwszy krok do zdrowia i przyjdź …

Pożar komórki w Aleksandrówku. Możliwe w…

Pożar pustostanu przy Łąkowej. Dwóch męż…

[ZDJĘCIA] Kochasz, lubisz, szanujesz – d…