Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się
Dołączyli już do nas: EZG24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Zbliżają się Mistrzostwa Świata. W Ozorkowie powstanie Strefa Kibica? Jest odpowiedź magistratu

Dodane przez EZG24.net

Mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, oglądane pod chmurką na telebimie, wspólnie z setkami innych mieszkańców Ozorkowa? W Urzędzie Miejskim spytaliśmy, czy ozorkowianie będą mieli do dyspozycji tzw. Strefę Kibica.


Już za dwa miesiące rozpocznie się wielkie piłkarskie święto, jakim bez wątpienia są Mistrzostwa Świata w Rosji. W tym prestiżowym turnieju nie zabraknie również reprezentacji Polski. Kibice z Ozorkowa najchętniej obejrzeliby to wydarzenie "pod chmurką" na dużym ekranie. Dostaliśmy kilka zapytań, czy w Ozorkowie zostanie stworzona tzw. Strefa Kibica.


- Czy wiadomo, czy w Ozorkowie będzie otwarta strefa kibica, w której będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, czy jednak będziemy musieli szukać innej alternatywy - pytał jeden z naszych czytelników.


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim. Niestety mamy złą wiadomość dla piłkarskich kibiców z Ozorkowa. Strefy Kibica nie będzie. Dlaczego? Złożyło się na to kilka czynników.


- Miasto nie planuje utworzenia Strefy Kibica. Powód, to ograniczenia budżetowe - informuje Izabela Dobrynin z ozorkowskiego magistratu. - Miasto prowadzi obecnie bardzo dużą inwestycję drogową, a po jej zakończeniu, latem, rozpocznie następną. Poza tym w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości w tym roku organizowanych jest szereg wydarzeń, które są w całości lub w części finansowane przez miasto.


Kibice z Ozorkowa będą musieli śledzić poczynania piłkarzy Adama Nawałki w domu lub poszukać innego miasta, w którym powstanie Strefa Kibica. Wkrótce na łamach naszego portalu poinformujemy, gdzie w powiecie zgierskim możemy spodziewać się takich miejsc.

Zobacz także

Wyniki środowych spotkań w Klasie Okręgo…

[ZDJĘCIA Z MONITORINGU] Zgierzanie naroz…

[UWAGA] Jest praca! Zostań doradcą klien…

Rada pełna pomysłów dla seniorów

Borsuk terroryzował mieszkańców Ogrodnic…

Zbliża się Biało-Czerwona Majówka w Zgie…

Przed nami środowa kolejka w łódzkiej Kl…

[ZDJĘCIA] Minimalne zwycięstwo juniorów …

Co nowego na powiatowych drogach?

Druzgocąca porażka Włókniarza Zgierz

[ZDJĘCIA] Szóste ligowe zwycięstwo ozork…

[ZDJĘCIA] Kotan i Bzura z wyjazdowymi zw…

Za nami kolejna seria gier w łódzkiej …

[AUDIO] Robert Telus o sytuacji polskieg…

Mercedesem przewoził "lewe" pa…

"Niech nas w końcu usłyszą!". …

Seria zwycięstw przerwana. Zjednoczeni p…

Uczniowie Zgierskiego Zespołu Szkół Pona…