Zbliżają się Mistrzostwa Świata. W Ozorkowie powstanie Strefa Kibica? Jest odpowiedź magistratu

Dodane przez EZG24.net

Mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, oglądane pod chmurką na telebimie, wspólnie z setkami innych mieszkańców Ozorkowa? W Urzędzie Miejskim spytaliśmy, czy ozorkowianie będą mieli do dyspozycji tzw. Strefę Kibica.


Już za dwa miesiące rozpocznie się wielkie piłkarskie święto, jakim bez wątpienia są Mistrzostwa Świata w Rosji. W tym prestiżowym turnieju nie zabraknie również reprezentacji Polski. Kibice z Ozorkowa najchętniej obejrzeliby to wydarzenie "pod chmurką" na dużym ekranie. Dostaliśmy kilka zapytań, czy w Ozorkowie zostanie stworzona tzw. Strefa Kibica.


- Czy wiadomo, czy w Ozorkowie będzie otwarta strefa kibica, w której będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, czy jednak będziemy musieli szukać innej alternatywy - pytał jeden z naszych czytelników.


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim. Niestety mamy złą wiadomość dla piłkarskich kibiców z Ozorkowa. Strefy Kibica nie będzie. Dlaczego? Złożyło się na to kilka czynników.


- Miasto nie planuje utworzenia Strefy Kibica. Powód, to ograniczenia budżetowe - informuje Izabela Dobrynin z ozorkowskiego magistratu. - Miasto prowadzi obecnie bardzo dużą inwestycję drogową, a po jej zakończeniu, latem, rozpocznie następną. Poza tym w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości w tym roku organizowanych jest szereg wydarzeń, które są w całości lub w części finansowane przez miasto.


Kibice z Ozorkowa będą musieli śledzić poczynania piłkarzy Adama Nawałki w domu lub poszukać innego miasta, w którym powstanie Strefa Kibica. Wkrótce na łamach naszego portalu poinformujemy, gdzie w powiecie zgierskim możemy spodziewać się takich miejsc.

Zobacz także

Sięgnij po dotację na modernizację zabyt…

Dobra forma Boruty Zgierz. Czwartoligowc…

Ilona Rafalska i Maria Miśkiewicz z wyją…

[ZDJĘCIA] Kolejny krok do awansu zrobion…

Wysiadł z auta na skrzyżowaniu i pobił i…

Umowa o współpracy Muzeum Miasta Zgierza…

Spotkanie Klubu Historycznego im. "…

Uczniowie ZSO im. Staszica poznają histo…

[ZDJĘCIA] "Dura lex, sed lex" …

[WIDEO, ZDJĘCIA] Wystartował turniej fin…

Zapowiedź 16. kolejki łódzkiej Klasy Okr…

AKTUALIZACJA: śmiertelny wypadek na A2. …

Z OSTATNIEJ CHWILI: tragedia na A2. Auto…

Akcja policji w Zgierzu, trzy osoby zatr…

Przyszłość szkoły - szkoła przyszłości

[WIDEO, ZDJĘCIA] Dariusz Joński walczy o…

[ZDJĘCIA] Okradli działkę w sąsiednim po…

Szok! Rozczłonkowane zwłoki psa pod Głow…