Zbliżają się Mistrzostwa Świata. W Ozorkowie powstanie Strefa Kibica? Jest odpowiedź magistratu

Dodane przez EZG24.net

Mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, oglądane pod chmurką na telebimie, wspólnie z setkami innych mieszkańców Ozorkowa? W Urzędzie Miejskim spytaliśmy, czy ozorkowianie będą mieli do dyspozycji tzw. Strefę Kibica.


Już za dwa miesiące rozpocznie się wielkie piłkarskie święto, jakim bez wątpienia są Mistrzostwa Świata w Rosji. W tym prestiżowym turnieju nie zabraknie również reprezentacji Polski. Kibice z Ozorkowa najchętniej obejrzeliby to wydarzenie "pod chmurką" na dużym ekranie. Dostaliśmy kilka zapytań, czy w Ozorkowie zostanie stworzona tzw. Strefa Kibica.


- Czy wiadomo, czy w Ozorkowie będzie otwarta strefa kibica, w której będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata, czy jednak będziemy musieli szukać innej alternatywy - pytał jeden z naszych czytelników.


Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim. Niestety mamy złą wiadomość dla piłkarskich kibiców z Ozorkowa. Strefy Kibica nie będzie. Dlaczego? Złożyło się na to kilka czynników.


- Miasto nie planuje utworzenia Strefy Kibica. Powód, to ograniczenia budżetowe - informuje Izabela Dobrynin z ozorkowskiego magistratu. - Miasto prowadzi obecnie bardzo dużą inwestycję drogową, a po jej zakończeniu, latem, rozpocznie następną. Poza tym w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości w tym roku organizowanych jest szereg wydarzeń, które są w całości lub w części finansowane przez miasto.


Kibice z Ozorkowa będą musieli śledzić poczynania piłkarzy Adama Nawałki w domu lub poszukać innego miasta, w którym powstanie Strefa Kibica. Wkrótce na łamach naszego portalu poinformujemy, gdzie w powiecie zgierskim możemy spodziewać się takich miejsc.

Zobacz także

Kolejny Maraton Szala za nami. Dobre wyn…

[AUDIO] Budka, Ambrozik, Kłopotek w spec…

[WIDEO] Falstart na początku przygotowań…

Nowy sposób na kupowanie telefonem bilet…

[WIDEO] Pożar składowiska toksycznych od…

[UWAGA] Jest praca! Zostań doradcą klien…

[UWAGA] Kolejne miejsca pracy! Zostań do…

Śmiertelny wypadek na A2. Kilkudziesięci…

Już dzisiaj koncert Janusza Nastarowicza

Wypadek na autostradzie A2. Osobówka roz…

Wypadek pod Ozorkowem. Dwie osoby ranne…

Ogromny sukces Artura Świstka. Zgierzani…

Ruszyły zapisy na ekstremalny spływ Mrog…

Zbliża się Święto Głowna. Poznaliśmy muz…

Groźny wypadek na Kuraku. Osobówka potrą…

[ZDJĘCIA] Wypadek na przejeździe kolejow…

Nocny wypadek na Armii Krajowej. Dwa roz…

[WAŻNE] Koszmarny wypadek pod Zgierzem. …