[ZDJĘCIA] Rodzinne święto w gminie Głowno

Dodane przez Urząd Gminy Głowno

„Rodzina to najcenniejszy skarb"... pod takim hasłem Gmina Głowno wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Głownie zorganizowała w dniu 3 czerwca 2018 r. Święto Rodziny, które odbyło się na terenie Ośrodka Upowszechniania Kultury w Bronisławowie. W imprezie uczestniczyli uczniowie ze wszystkich szkół Gminy Głowno wraz ze swoimi rodzinami, dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy z Urzędu Gminy Głowno, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, a także mieszkańcy pobliskich miejscowości.


Wszystkich przybyłych na uroczystość gości przywitała Pani Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Edyta Kaczmarska.


Na dzieci czekało wiele atrakcji. Każda ze szkół przygotowała wiele rozgrywek sportowych tj. gra w zbijaka, przeciąganie liny czy mecze w piłkę nożną. W konkurencjach brały udział nie tylko dzieci pomagały im również rodzice, dziadkowie oraz starsze rodzeństwo. Natomiast główne atrakcje, które wzbudzały największe zainteresowanie wśród dzieci w każdym wieku zapewniła firma KINDER PARTY LIBRA EVENTS. Milusińscy mogli skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, kącika malucha, malowania buziek, skręcania baloników, strzelania z łuku oraz zabawa z animatorem. Po terenie spacerowała również żywa maskotka Minionek z którą dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia. Liczne kolejki dzieci czekały również po watę cukrową raz popcorn. W drugiej części imprezy zostało zorganizowane karaoke oraz rozstawiono fotobudke w której pozowały całe rodziny. Jedną z atrakcji była również wizyta motocyklistów. Dzieci chętnie oglądały pojazdy, a także korzystały z przejażdżki na nich.


Dla wszystkich był przygotowany poczęstunek w postaci kiełbasek i kaszanek z grilla, ciasta oraz lodów.


Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu, a imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych.


Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji.

Zobacz także

[PILNE] Pożar w Ozorkowie przy Konstytuc…

Policjanci z Aleksandrowa Łódzkiego zach…

[ZDJĘCIA] Za nami obchody 80. rocznicy B…

Niemiecka ciężarówka zatrzymana pod Stry…

Zielona woda w Bzurze. Czy to niebezpiec…

"Książka wszystkich zgierzan"…

[ZDJĘCIA] Boisko w Dąbrówce Wielkiej na …

Za nami Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mł…

Startuje 1. Liga Futsalu. FC10 Zgierz je…

Pojemniki do selektywnego zbierania odpa…

Startuje kolejna edycja Zgierskiej Amato…

[WIDEO] Rezerwy Boruty po wygranej ze St…

Fałszywi policjanci dzwonili do zgierzan…

Roksana Zasina pojedzie na Igrzyska Olim…

Prezydent Zgierza zakazał Radnym wstępu …

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Dofinansowanie na drogi Osse - Bronin i …