[ZDJĘCIA] Rodzinne święto w gminie Głowno

Dodane przez Urząd Gminy Głowno

„Rodzina to najcenniejszy skarb"... pod takim hasłem Gmina Głowno wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Głownie zorganizowała w dniu 3 czerwca 2018 r. Święto Rodziny, które odbyło się na terenie Ośrodka Upowszechniania Kultury w Bronisławowie. W imprezie uczestniczyli uczniowie ze wszystkich szkół Gminy Głowno wraz ze swoimi rodzinami, dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy z Urzędu Gminy Głowno, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, a także mieszkańcy pobliskich miejscowości.


Wszystkich przybyłych na uroczystość gości przywitała Pani Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Edyta Kaczmarska.


Na dzieci czekało wiele atrakcji. Każda ze szkół przygotowała wiele rozgrywek sportowych tj. gra w zbijaka, przeciąganie liny czy mecze w piłkę nożną. W konkurencjach brały udział nie tylko dzieci pomagały im również rodzice, dziadkowie oraz starsze rodzeństwo. Natomiast główne atrakcje, które wzbudzały największe zainteresowanie wśród dzieci w każdym wieku zapewniła firma KINDER PARTY LIBRA EVENTS. Milusińscy mogli skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, kącika malucha, malowania buziek, skręcania baloników, strzelania z łuku oraz zabawa z animatorem. Po terenie spacerowała również żywa maskotka Minionek z którą dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia. Liczne kolejki dzieci czekały również po watę cukrową raz popcorn. W drugiej części imprezy zostało zorganizowane karaoke oraz rozstawiono fotobudke w której pozowały całe rodziny. Jedną z atrakcji była również wizyta motocyklistów. Dzieci chętnie oglądały pojazdy, a także korzystały z przejażdżki na nich.


Dla wszystkich był przygotowany poczęstunek w postaci kiełbasek i kaszanek z grilla, ciasta oraz lodów.


Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu, a imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych.


Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji.

Zobacz także

AllePaznokcie w Ozorkowie - idealne miej…

[ZDJĘCIA] Za nami zawody spławikowe o Pu…

Ośrodek "Malinka" nieczynny. P…

[ZDJĘCIA] Stryków świętuje 625-lecie nad…

Jutro Ogólnopolski Charytatywny Rajd Prz…

Stryków obchodzi 625-lecie nadania praw …

AKTUALIZACJA: Schronisko Medor - Elżbiet…

Powraca Zgierskie Kino Letnie "Mali…

[ZDJĘCIA] Powalone drzewa, zalana piwnic…

Uczniowie Zgierskiego Zespołu Szkół odda…

Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Z…

Uratują Dąb Niepodległości w Głownie? MZ…

Pojemniki na drobne elektroodpady stanęł…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

Już w sobotę IX Turniej Turniej Siatkówk…

Nocny wypadek w Leśmierzu. Dwa pojazdy r…

Schronisko Medor - Przedstawiciele Urzęd…

Nie musisz kończyć wyższej uczelni, aby …