wersja testowa serwisu

Akcja "Koduj z Gigantami" w Zgierzu. Wyznaczono dodatkowe terminy

KZG-9-edycja-1
Wystartowała rejestracja na 9 edycję międzynarodowych, bezpłatnych warsztatów z programowania: „Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów", czyli programistyczny bój bohaterów najlepszych gier, organizowanych przez szkołę GIGANCI PROGRAMOWANIA.

Akcja edukacyjna odbędzie się w Polsce, Hiszpanii, Chorwacji, Meksyku, Chile oraz na Słowacji w terminie 11-26 września br. Dla uczestników przygotowano 10 000 miejsc na zajęcia online oraz stacjonarnie w 90 miastach.

Koduj z Gigantami w Zgierzu odbędzie się przy ul. Długiej 5 w dniach 18,19 i, w związku z dużym zainteresowaniem, także w dniach 25-26 września.

- Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Obecna edycja została rozszerzona również o zajęcia z matematyki - informuje Sebastian Wierzbowski, Giganci Programowania. - Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

9. edycja akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER" umożliwia poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML. Dodatkowo, w tej edycji uczniowie klas 7 i 8 oraz przyszli maturzyści mogą wziąć udział w zajęciach online z matematyki, na których wraz z trenerami Gigantów Edukacji zmierzą się z arkuszami egzaminacyjnymi.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl. Liczba miejsc ograniczona.