wersja testowa serwisu

Dzisiaj kolejne mecze w Poddębickiej Lidze Halowej. Sprawdź terminarz

DSC09593

Runda zasadnicza Poddębickiej Ligi Halowej powoli zmierza do końca. Dzisiaj rozegrana zostanie już ósma seria spotkań.

Dzisiejsze spotkania zapowiadają się niezwykle ciekawie. Można powiedzieć, że każda z drużyn weszła już na swój poziom, co dodaje emocji każdemu starciu. O utrzymanie pozycji lidera powalczy Reset&JRO, który zmierzy się z potrafiącymi sprawić niespodziankę, Galaktycznymi. Wicelider natomiast powalczy z Fanatykami, którzy muszą wrócić na właściwe tory, aby wydostać się spod "czerwonej kreski" i mieć prawo udziału w rundzie finałowej. 

Ciekawie powinno być także w starciach Young Boys z JTI Gostków i Awarii na Budowie z Papriciozą. Wszystkie te drużyny mają szanse na pierwszą czwórkę, jednak aktualnie w czołówce plasuje się tylko zespół Awarii.

Harmonogram 8. kolejki - 14 stycznia:
18:00 - Galaktyczni - Reset&JRO
18:40 - Fanatycy - Premium
19:20 - Angry Boys - Zbieranina
20:00 - Young Boys - JTI Gostków
20:40 - Żółta Łódź Podwodna - Kopa Squad
21:20 - AA Awaria na Budowie - Papricioza

Zachęcamy do udziału w Lidze Typera Poddębickiej Ligi Halowej, która dostępna jest TUTAJ. Natomiast wszystkie szczegóły wraz z regulaminem dostępne są w TYM MIEJSCU.

Organizatorzy apelują do uczestników Poddębickiej Ligi Halowej, zarówno zawodników, jak i kibiców o przestrzeganie aktualnych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Nieodpowiedzialne zachowanie może doprowadzić do zamknięcia hali dla kibiców, a nawet przerwanie rozgrywek.

Aktualna tabela: