Najważniejsze wideo w ezg24

EZG24 patronem medialnym Orła Parzęczew

shaking-hands-3091908_1280

Orzeł Parzęczew rozpoczął oficjalną współpracę z EZG24. Od teraz nasz portal jest patronem medialnym klubu, mającym swoją siedzibę przy ul. Św. Rocha 1.

Portal EZG24 objął opieką medialną występującego w łódzkiej Klasie Okręgowej, grupie I - Orła Parzęczew. Podopieczni Dariusza Bratkowskiego to aktualnie szósta drużyna ligi. W dotychczasowych siedemnastu spotkaniach parzęczewianie zainkasowali 31 punktów.

- Bardzo cieszymy się, że udało sfinalizować się współpracę z portalem EZG24. Chcemy, aby dzięki niej informacje na temat naszego klubu docierały nie tylko do mieszkańców gminy Parzęczew, ale także całego powiatu zgierskiego czy województwa łódzkiego. Jak wielokrotnie powtarzaliśmy, cały czas się rozwijamy, a ta współpraca może być kolejnym krokiem w tym kierunku - powiedział Mirosław Krysztofiak, Prezes Orła Parzęczew.

Dzięki współpracy na łamach EZG24 będziemy publikować najważniejsze informacje z życia klubu, w tym relacje meczowe, wywiady oraz fotogalerie i materiały wideo z wybranych spotkań.

Współpraca będzie obowiązywać do zakończenia obecnego sezonu, z opcją przedłużenia.