Najważniejsze wideo w ezg24

Fabrykanci Łódzkie zagrają z KH Dębica w towarzyskim meczu na pożegnanie sezonu

F_3

Już w najbliższy piątek 5 kwietnia Fabrykanci Łódzkie ostatni raz w tym sezonie wyjadą na lodowisko w Hali Lodowej MOSiR przy ul. Wschodniej 2 w Zgierzu. Podopieczni Lubomira Witoszka zagrają towarzyski mecz z zespołem KH Dębica. Nie zabraknie atrakcji dla kibiców. Początek imprezy o godzinie 19.30. Wstęp wolny!

O godzinie 19.30 rozpocznie się ostatni mecz hokejowy w tym sezonie w Zgierzu. Przeciwko sobie zagrają drużyny Fabrykantów Łódzkie i KH Dębica. Prócz emocji na lodzie dla kibiców przewidziano konkursy z nagrodami. 

- Mamy nadzieję, że tym razem nic nam nie przeszkodzi i ostatni raz wyjedziemy w tym sezonie na lód. Będziemy chcieli godnie pożegnać się z kibicami, którzy tak licznie kibicowali nam w hali w Zgierzu - mówi trener drużyny Fabrykanci Łódzkie Lubomir Witoszek. - Na kibiców prócz emocji na lodzie czekają w przerwach również konkursy z nagrodami. Dla moim zawodników będzie to ostatnia okazja do pokazania się i godnego pożegnania się z kibicami. Zapraszamy wszystkich na ostatni mecz hokejowy w sezonie 2023 - dodaje szkoleniowiec Fabrykantów. 

Partnerem imprezy jest marka Lotto.