FC10 triumfuje w Łodzi. Zgierzanie wygrali z Widzewem

ElwD9KUXUAAP29b

Za nami bardzo emocjonujący i waleczny mecz w ramach I Ligi Futsalu. W derbach województwa górą byli zawodnicy FC 10 Zgierz.

Wynik otworzył w 7. minucie Wojciech Banaszczyk, a jego trafienie było jedynym, jakie oglądaliśmy w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie do wyrównania doprowadził były gracz FC10 Norbert Błaszczyk, aczkolwiek widzewiacy niedługo cieszyli się z korzystnego rezultatu. Pięć minut później na tablicy widniał już wynik 1:3. Dwa trafienia dołożyli Rafał Niewiadomski oraz Krzysztof Baszczyński.

Widzew Łódź Futsal – FC10 Zgierz 1:3 (0:1)

33′ Błaszczyk – 7′ Banaszczyk, 35′ Niewiadomski, 38′ Baszczyński

Widzew: Słowiński, Dudek, Stanisławki, Ferreira, Łasak

Rezerwowi: Dachina, Mąkosza, Błaszczyk N, Gąsior, Konewka, Bondarenko, Majerz, Olszewski

FC10: Komorowski, Karasiński, Banaszczyk, Błaszczyk A., Niewiadomski

Rezerwowi: Kaźmierski, Amsolik – Brzosko, Werner, Kasierski, Gil K., Pomykała, Gil M., Baszczyński