FC10 Zgierz triumfuje w pierwszym Termalnym Pucharze Poddębic w Beach Soccerze

Pierwszy Termalny Puchar Poddębic przeszedł do historii. Licznie zgromadzona publiczność mogła oglądać piękne akcje i efektowne gole. W końcowym rozrachunku pierwsze miejsce zajął FC10 Zgierz, który w wielkim finale pokonał Hemako Sztutowo 5:2. Na najniższym stopniu podium stanęli gracze Milenium Gliwice. Był to ostatni letni akcent w piłce nożnej plażowej w tym roku.

Oprócz nagród drużynowych organozatorzy przyznali także wyróżnienia indywidualne. Największym problemem okazało się wyłonienie króla strzelców turnieju. Taką samą ilość goli zdobyli Arkadiusz Błaszczyk (FC10 Zgierz) oraz Jakub Bistuła (Hemako Sztutowo). Początkowo o przyznaniu statuetki zadecydować miały dodatkowe rzuty karne, jednak zawodnik Hemako sam uznał, że lepszym wyborem będzie kandydatura Arkadiusza Błaszczyka.

Najlepszym bramkarzem uznano Patryka Nowaka z Milenium Gliwice, a nagrodę dla najbardziej wartościowego gracza turnieju otrzymał Maciej Daniluk (Hemako Sztutowo).

Materiał filmowy z turnieju można zobaczyć w TYM MIEJSCU. Zachęcamy także do obejrzenia fotogalerii z turnieju autorstwa Martyny Kowalskiej, którą można zobaczyć TUTAJ.

...

EPD24 - Wiadomości Poddębice - Wiadomości - Piast Gliwice triumfuje w pierwszym dniu Termalnego Pucharu Poddębic w Beach Soccerze