wersja testowa serwisu

Foodtrucki ponownie w Zgierzu. Przed nami smaczne pożegnanie lata.

PLAKAT_ZGIERZ
W dniach 10, 11 i 12 września 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Zgierzu zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie park miejski.

Food trucki przyjadą do Zgierza by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 10-12 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Zgierza ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na terenie parku miejskiego w Zgierzu.  Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Program:
Piątek: 11:00 - 21:00

Sobota: 11:00 - 21:00

Niedziela 11:00 - 20:00

Już wkrótce na EZG24.net konkurs, w którym do wygrania będą cztery vouchery na darmowe potrawy. Śledźcie nas uważnie!