Groźny wypadek w gminie Parzęczew auto rozbiło się o drzewo. Wśród rannych dzieci

Groźny wypadek w gminie Parzęczewem auto rozbiło się o drzewo. Wśród rannych dzieci

Wszystkie służby ratunkowe pracują na miejscu wypadku, do którego doszło w miejscowości Leźnica Wielka Osiedle (gm. Parzęczew).

We wtorek (14 listopada) o godzinie 17:30 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Leźnica Wielka-Osiedle. Jak w pierwszych komunikatach przekazuje straż pożarna, samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej - dwa z JRG Ozorków i jeden OSP Opole, a także policję i Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak dodaje Dominik Wilk z KP PSP w Zgierzu, na miejscu lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Aktualnie nie wiadomo, w jakim stanie są osoby poszkodowane. Wkrótce więcej informacji w tym temacie.

Kolejny wypadek 

To już kolejne zdarzenie drogowe na terenie powiatu zgierskiego dzisiejszego dnia. Wcześniej, około godziny 12:45 na skrzyżowaniu ul. Wierzbińskiej i 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim zderzyły się dwa samochody osobowe i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej - trzy JRG Zgierz i jeden OSP Aleksandrów Łódzki, a także policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

fot. KP PSP w Zgierzu