Grudniowy rozkład jazdy CKD. Sprawdź szczegóły

Zrzut-ekranu-2023-11-15-o-08.53.15
fot. CKD w Zgierzu

Końcówka roku to nie tylko magiczny, ale także niezwykle intensywny dla nas czas. Już dzisiaj udostępniamy Wam i jednocześnie polecamy atrakcje jakie dla Was na ten czas naszykowaliśmy. Tym bardziej, że zapisy elektroniczne na część z nich startuje już w tym tygodniu.

1 grudnia odbędzie się ostatnia w tym roku Kulinarna Wyprawa Dookoła Świata inspirowaną włochatym, zielony stworem stworzonym przez Dr. Seuss'a. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Grinch szerszej publice znany jest z filmowych adaptacji, które pierwsze sięgają lat 60. ubiegłego wieku. Dlatego też wierzymy, że następnego dnia powtórzenie tematu podczas kulinarnych warsztatów rodzinnych w ramach Kreatywnej Kuźni Familijnej przypadnie do gustu zarówno młodszym jak i starszym.

W drugi weekend grudnia zapraszamy maluszki na spektakl skierowany specjalnie dzieciom najmłodszym. 10 grudnia w naszym domu najnaje będą miały szanse zobaczyć muzyczno-ruchowy spektakl przy dźwiękach Piotra Czajkowskiego.

Dzieciom starszym w ramach grudniowego Bajkobrania polecamy ponowne spotkanie z Teatrem Bajaderka. Z racji na duże zainteresowanie tego typu wydarzeniem ponownie na to ostatnie Bajkobranie zapraszamy do naszej placówki matki, czyli Starego Młyna. Start sprzedaży biletów to nasz mikołajkowy prezent dla Was :)

A zaraz po mikołajkach zapraszamy zespoły rodzinne kolejne wyzwanie plastyczne! Podczas ostatniej Otwartej Pracowni Plastycznej będziecie mieli szansę tworzyć świąteczne aniołki, które będą idealnym drobnym upominkiem dla bliskiej osoby lub dekoracją mieszkania.

Pozostała cześć miesiąca to głównie organizacja jubileuszowej edycji konkursu kolęd i pastorałek, która jak co roku wymaga od nas dużego nakładu pracy. Pamiętajcie, że na zgłoszenia wokalnie uzdolnionych dzieci czekamy do 24 listopada.

Źródło: Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu