Kolejny sukces Patrycji Kowalczyk. Funkcjonariuszka policji z Ozorkowa zdobyła cztery medale Mistrzostw Polski

W Poddębicach odbyły się Mistrzostwa Polski Karate UWK. Zawodniczka Uniejowskiego Klubu Karate BASSAI - Patrycja Kowalczyk, zaliczyła bardzo udany start.

Patrycja Kowalczyk na co dzień pracuje w Komisariacie Policji w Ozorkowie. Karate uprawia od kilkunastu lat i jest to jej pasja. Na swoim koncie ma już znaczące sukcesy sportowe. W roku 2014 na Mistrzostwach Europy zdobyła 2 złote medale, a w 2020 roku podczas Pucharu Świata zdobyła 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal.

Nie brakuje także zdobyczy medalowych na krajowych arenach. Tym razem, podczas Mistrzostw Polski Karate UWK w Poddębicach, Patrycja Kowalczyk zdobyła cztery krążki -  2 złote (kata indywidualne, kata drużynowe), srebrny (kumite indywidualne) oraz brązowy (kumite drużynowe).

Pełne wyniki zawodników Uniejowskiego Klubu Karate BASSAI w TYM MIEJSCU.