Najważniejsze wideo w ezg24

Łódzki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę świętował 35-lecie istnienia

DSC0761_20240329-072203_1
fot. PSLCnP Oddział Łódzki w Ozorkowie

„Dziś z ogromną radością i dumą świętujemy 35-lecie Oddziału Łódzkiego Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę. To niezwykłe wydarzenie nie tylko przypomina nam o ​ trudach, z jakimi musimy się codziennie mierzyć, ale przede wszystkim celebruje siłę, determinację i jedność, które pozwoliły nam pokonać liczne wyzwania." – takimi słowami Prezes Zarządu Halina Chojnacka przywitała przybyłych gości na Jubileusz 35-lecia Oddziału Łódzkiego PSLCnP, który odbył się 26 marca w restauracji ZAJAZD LEON. 

W trakcie uroczystej gali jubileuszowej mieliśmy zaszczyt uhonorować tych, którzy wnieśli wyjątkowy wkład w rozwój naszego Stowarzyszenia na przełomie tych 35 lat. Zostały przyznane honorowe tytuły Przyjaciela Cierpiących Na Padaczkę, Statuetki Róże oraz imienne medale. 

Ten dzień był wyjątkowy nie tylko ze względu na jubileusz, 26 marca to również Międzynarodowy Dzień Padaczki tzw. Purple Day. Z tej okazji każdy gość uczestniczący w spotkaniu nosił dumnie na piersi fioletową plakietkę wspierając chorujących na padaczkę. Celem przyświecającym tej inicjatywie jest zwiększenie świadomości społecznej na temat padaczki.

Po oficjalnej części podopieczni Stowarzyszenia wystąpili z wzruszającym przedstawieniem, które uczciło te piękne 35 lat. 

- Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom, przyjaciołom i partnerom, którzy byli z nami na każdym kroku tego niezwykłego 35-letniego podróżowania. Bez Waszego zaangażowania, wsparcia i oddania nasze sukcesy nie byłyby możliwe. Wspólnie patrzymy w przyszłość, gotowi na kolejne wyzwania i cele, które czekają przed nami. Razem tworzymy historię i nadal będziemy się rozwijać, inspirując i wspierając siebie nawzajem - mówią przedstawiciele PSLCnP Oddział Łódzki w Ozorkowie.

Zobacz zdjęcia: