wersja testowa serwisu

Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa, dwoje motocyklistów w szpitalu! Interweniował LPR

Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa, dwoje motocyklistów w szpitalu! Interweniował LPR
KPP Pajęczno

Pajęczańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Lipie gmina Kiełczygłów. W zdarzeniu udział brały dwa motocykle oraz osobowy mercedes. Motocykliści zostali zabrani do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę, 31 lipca. O godzinie 18:40 służby zostały zadysponowane do miejscowości Lipie w gminie Kiełczygłów. 

- Kierujący osobowym mercedesem 39- letni mieszkaniec Radomska na skrzyżowaniu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi marki NSU, którym kierował 56-letni mieszkaniec powiatu Kłobuck. W wyniku zderzenia motocyklista przewrócił się na jezdnię, a jadący za nim drugi motocykl 52-letni mieszkaniec Działoszyna najechał na niego - informuje oficer prasowy KPP Pajęczno.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Motocykliści z ogólnymi obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeden z motocyklistów został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pajęczańscy mundurowi wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz zdjęcia: