wersja testowa serwisu

Niesamowita przemiana Lucyny i Jana! Spójrz, ile stracili na wadze dzięki konsultacjom dietetycznym

Niesamowita przemiana Lucyny i Jana! Spójrz, ile stracili na wadze dzięki konsultacjom dietetycznym

Pragnąc zrzucić kilka zbędnych kilogramów, musimy zmierzyć się przede wszystkim z naszym samozaparciem - wytrwałością w dążeniu do celu, jaką jest upragniona waga. Ale nie tylko.

Problem pojawia się również wówczas, gdy efekt naszej diety znacząco odbiega od zapewnień. Z pomocą przychodzi Projekt Zdrowie, który dzięki naocznym dowodom skuteczności - zdjęciom pacjentów, zbudował sporą grupę zaufanych i zadowolonych klientów. Dzięki DARMOWYM konsultacjom, możesz schudnąć i Ty!

Przykładem skuteczności diety oferowanej przez Projekt Zdrowie jest między innymi dwójka pacjentów, z którymi rozmawiamy dziś. Pan Jan i Pani Lucyna zaczęli swoją przygodę na początku 2020 roku.

- Na każdej wizycie widać było ich ogromną determinację i chęć zmiany na lepsze. Myśle, że ich największą siłą było wzajemne wsparcie i motywacja, która doprowadziła ich do miejsca, w którym są dzisiaj. Lepsze samopoczucie, poprawa zdrowia i kondycji fizycznej to tylko namiastka tego ile udało im się osiągnąć - mówi Pani Dietetyk.

Jeżeli jesteście ciekawi ich historii, zapraszamy do krótkiego wywiadu poniżej.

Czy obawiali się Państwo czegoś przed rozpoczęciem kuracji?

Najwiekszą obawą było to czy będziemy w stanie zmienić naszą „kuchnie". Jak każdy mieliśmy swoje nawyki żywieniowe i błędy, które popełnialiśmy przez kilka ostatnich lat. Na szczęście okazało się, że przepisy i dieta, którą układała dla Nas Pani Dietetyk była trafiona w nasze kubki smakowe.

Jak wspominają Państwo pierwsze tygodnie trwania diety?

Myśleliśmy, że będzie ciężko. W rzeczywistości okazało się, że nie jest to takie trudne jak by się wydawało. Posiłki zaskoczyły nas smakowitością, obfitością, prostotą i niskim kosztem. Nauczyliśmy się jakie produkty wybierać w sklepie oraz jak powinien wyglądać Nasz „talerz".

Jakie błędy żywieniowe popełniali Państwo przed kuracją?

Podstawowym błędem, który popełnialiśmy było podjadanie wieczorne, a także duże ilości słodyczy w diecie i długie przerwy między posiłkami. Teraz wyeliminowaliśmy z codziennego jadłopisu: cukier, produkty z mąki pszennej i tłuszcze zwierzęce. Posiłki przyrządzamy poprzez gotowanie, pieczenie oraz duszenie a na naszych talerzach pojawia się więcej warzyw niż dotychczas. Porcję są duże, więc nie odczuwamy głodu.

Czy są Państwo zadowoleni z efektów kuracji?

Oczywiście ! Nasze wyniki badań są o wiele lepsze i poprawiła się nasza kondycja fizyczna. „Codzienne czynności już nie sprawiają mi problemów"- Mówi Pani Lucyna. „Wcześniej pochylenie się czy ubranie samodzielne butów było dla mnie problemem. I chociaż chcę jeszcze kontynuować kurację to już jestem bardzo zadowolona z osiągniętych efektów. Przede wszystkim nie mam problemu z zakupem ubrań, jestem sprawna a dieta jest tak skonstruowana, że nauczyła Nas zdrowych nawyków żywieniowych. Oboje z mężem jesteśmy wdzięczni Pani Dietetyk i z czystym sercem polecamy gabinet Projekt Zdrowie."- dodała.

Rozpocznij współpracę z dietetykiem i sprawdź co zyskujesz!

• indywidualny jadłospisy

• wsparcie i opiekę dietetyka

• nowe nawyki żywieniowe

• rzetelna pomoc i wiedza

• smaczne i zdrowe przepisy

Zobacz, jak zmieniło się życie Lucyny i Jana na zdjęciu:
(a pod nim dane kontaktowe, aby umówić się na BEZPŁATNE konsultacje dietetyczne)

Umów się na darmową konsultację z dietetykiem

W ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki" gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Zgierzu oferuje możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu:
tel. 736 404 044
lub za pomocą formularza kontaktowego
zgierz.projektzdrowie.info

W ramach poprzednich akcji „Pomagamy, nie oceniamy", dietetycy Projekt Zdrowie pomogli tysiącom osób na terenie całej Polski. Skorzystaj ze swojej szansy już teraz! Więcej informacji na temat akcji znajdziesz na stronie: zmieniamynawyki.com

mgr Katarzyna Baczewska-Grzelak - Dietetyk