wersja testowa serwisu

Odmrażanie gospodarki - zadbaj o siebie z AllePaznokcie. Właściciele przygotowali specjalną ofertę

Odmrażanie gospodarki - zadbaj o siebie z AllePaznokcie. Właściciele przygotowali specjalną ofertę

​ Dziś rozpoczął się kolejny proces odmrażania polskiej gospodarki. Po dwóch miesiącach ograniczeń, kolejne punkty mogą wznowić działalność.

Chyba trudno znaleźć osobę, która nie jest zmęczona całą sytuacją związaną z panującą pandemią. Wielu z nas na długie tygodnie odcięło się od codzienności, ograniczając kontakt z innymi, pozostając w domu.

Kwarantanna, niezależnie czy narzucona przez sanepid, czy z naszego wyboru spowodowała, iż znaczna część społeczeństwa zatęskniła za wizytami w salonie kosmetycznym, czy u fryzjera.

Z pomocą w procesie przywracania swojego wizerunku do dawnej świetności, przychodzi punkt AllePaznokcie, zlokalizowany w Łęczycy oraz Ozorkowie.

W obu tych punktach, przedstawicielki płci pięknej znajdą wszystko, co pozwoli na doskonałą pielęgnację włosów oraz paznokci. Cała masa specyfików - od lakierów do paznokci, żelów, szamponów po dodatki, które kochają kobiety, znajduje się w jednym miejscu, w specjalnie przygotowanych cenach.

- Przygotowaliśmy naprawdę dobrą ofertę, która z pewnością spełni oczekiwania i pomoże w powrocie do normalności - mówi właścicielka AllePaznokcie, Pani Agnieszka.

Zapraszamy do jednego z naszych punktów w Łęczycy i Ozorkowie. Doradzimy wybrać produkty, które sprawią, że każda kobieta znów poczuje się wyjątkowo - dodaje.

Adresy AllePaznokcie:

AllePaznokcie Łęczyca
ul. Kazimierza Odnowiciela 2

AllePaznokcie Ozorków
ul. Nowe Miasto 9

Zobacz na mapie:

AllePaznokcie Łęczyca 
AllePaznokcie Ozorków