wersja testowa serwisu

OIOM w kutnowskim szpitalu zostanie zmodernizowany. Plac budowy został przekazany wykonawcy

247112138_200871855495014_8914403818376504139_n

W poniedziałek, 18 października w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym miało miejsce oficjalne przekazanie OIOM-u na ręce wykonawców przebudowy tego właśnie oddziału.

W ciągu 11 miesięcy przy kutnowskim szpitalu będzie trwała przebudowa i rozbudowa budynku z przeznaczeniem na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz części Bloku Operacyjnego wraz z wyposażeniem.

W tej sprawie wypowiedział się Starosta Kutnowski Daniel Kowalik: „OIOM w Kutnie nie był remontowany od momentu wybudowania szpitala. Zdecydowaliśmy się na tę inwestycję, by zapewnić pacjentom godne warunki bytowe w przypadku trafienia na oddział. Modernizacja zdecydowanie usprawni pracę personelu medycznego, a nowoczesny sprzęt z pewnością poprawi jakość pracy i wykonywanych czynności."

Wykonawcy przekazano dokumentację potrzebną do realizacji zadania. Uzgodniono miejsce składowania materiałów budowlanych oraz pozostałe szczegóły związane z Inwestycją. Powyższe czynności zakończono podpisaniem protokołu z przekazania placu budowy.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie