„Piosenki na życzenie”, czyli Katarzyna Żak w Ozorkowie

www5
fot. MOK w Ozorkowie

Katarzyna Żak, polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wokalistka, 10 maja br. zagościła na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie. Popularność wśród szerokiej publiczności, przyniosły jej role w serialach telewizyjnych. Do najbardziej znanych można zaliczyć Miodowe lata oraz Ranczo, gdzie wcieliła się w rolę Solejukowej.

Jako wokalistyka , w listopadzie 2019, została nagrodzona za recital pt. "Bardzo śmieszne piosenki" na Festiwalu Teatralnym im. Krystyny Sienkiewicz w Rawiczu. Wydała także kilka płyt – dwie ostatnie to – "Bardzo przyjemnie jest żyć" oraz "Miłosna Osiecka".

Licznie przybyła na koncert, ozorkowska publiczność, usłyszała znane i lubiane piosenki takich autorów A. Osiecka, W. Młynarski, M. Czapińska, M. Hemar, a także kilka nowych polskich utworów w aktorskiej interpretacji. Wieczór przepełniony był humorem, dobrą energią oraz wspólnym śpiewem. Było także nostalgicznie. Artystce towarzyszy wybitny kompozytor i pianista – Hadrian Filip Tabęcki.

Po koncercie pani Katarzyna chętnie rozmawiała z fanami, podpisywała płyty i zdjęcia, zaś rozmówcy nie szczędzili jej komplementów, chwaląc profesjonalizm i artystyczne talenty. 

źródło: MOK w Ozorkowie