wersja testowa serwisu

Łódzkie: Mieszkańcy otrzymują ostrzeżenia! 52-latek podejrzany o potrójne zabójstwo może być uzbrojony i niebezpieczny. Policja szuka tego mężczyzny!

Łódzkie: Mieszkańcy otrzymują ostrzeżenia! 52-latek podejrzany o potrójne zabójstwo może być uzbrojony i niebezpieczny. Policja szuka tego mężczyzny!
Śląska Policja

Mieszkańcy kilku regionów Polski otrzymali sms z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa o poszukiwaniach Jacka Jaworaka, który jest podejrzewany o zabójstwo trzech osób. Do zbrodni w podczęstochowsksim domu doszło w nocy z piątku na sobotę (z 9 na 10 lipca). Cała śląska policja pracuje nad tym, by jak najszybciej zatrzymać niebezpiecznego 52-latka. Ostrzeżenia o tym fakcie dotarły również do mieszkańców Łódzkiego. Według nieoficjalnych informacji RMF FM poszukiwany jest uzbrojony i niebezpieczny. W poszukiwania mężczyzny zaangażowani są nie tylko policjanci z województwa śląskiego, ale i z ościennych województw, wspomaga ich policyjny śmigłowiec.

- Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują Jacka Jaworka, 52-letniego mieszkańca Częstochowy, podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112 - informuje komunikat Śląskiej Policji.

Do zbrodni, o którą podejrzany jest 52-letni Jacek Jaworak z Częstochowy, miało dojść w miejscowości Borowce (woj. śląskie). Jak podkreślają policjanci, mężczyzna może być odpowiedzialny za zabójstwo trojga swoich krewnych. Ofiary to małżeństwo w wieku 44 lat oraz ich 17-letni syn. Wszystkich znaleziono w ich własnym domu z ranami postrzałowymi.

- 46 minut po północy policjanci otrzymali informację o awanturze w domu w miejscowości Borowce w gminie Dąbrowa Zielona. Na miejscu znaleźli ciała trzech osób: 44-letniego mężczyzny, kobiety w podobnym wieku oraz ich 17-letniego syna - powiedział na antenie tvn24 w sobotę mł. asp. Kamil Sowiński z zespołu prasowego częstochowskiej policji.

Tuż po godzinie 10.00 policjanci poinformowali, że na polecenie prokuratury w sprawie poszukują Jacka Jaworka i opublikowano w związku z tym jego wizerunek.

Zobacz zdjęcia: