Najważniejsze wideo w ezg24

Przed nami Copa Aleksandrów Łódzki 2023. Trwają zgłoszenia drużyn

pilka-nozna-trening

W sobotę, 30 września odbędzie się IX Turniej Piłki Nożnej „Copa Aleksandrów Łódzki" o Puchar Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego. Zawody rozegrane zostaną na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka.

Najpierw piłkarze zmierzą się w rozgrywkach grupowych, następnie przyjdzie czas na półfinały, mecz o 3. miejsce i wielki finał. O zawody zadba Urząd Miejski w Aleksandrowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie. W tym roku uczestnictwo w turnieju jest zobligowane wpłaceniem wpisowego na cel charytatywny na stowarzyszenie Animal SOS (150 zł od drużyny).

Kto może grać?

W zawodach może uczestniczyć każdy, kto ukończył 18 rok życia i nie ma problemu ze zdrowiem. Nie jest zawodnikiem żadnej drużyny piłkarskiej zgłoszonej do ŁZPN, za wyjątkiem Klasy A i B. Każda z drużyn może liczyć maksymalnie trzech piłkarzy klasy okręgowej. Kadra zespołu może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Na zgłoszenia czekamy od 18 do 24 września pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pod wyżej wymieniony adres prosimy wysyłać:
– nazwę drużyny (koniecznie wpisać miasto),
– imię kapitana zespołu wraz z numerem kontaktowym,

- 25 września poinformujemy o potwierdzeniu w rozgrywkach oraz zostanie przesłana karta zgłoszeniowa. Terminarz poznamy 28 września. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, również można wysyłać drogą meilową pod wskazanym wcześniej adresem - mówią organizatorzy. 

Jak wygląda system rozgrywek?

W grupie gramy „każdy z każdym". Po dwie najlepsze drużyny awansują do wielkiego finału. Każdy mecz trwa 1×15 min.

Jak poznamy drużyny?

Losowanie drużyn do wskazanych grup odbędzie się za pośrednictwem Telewizji Aleksandrów. W środę (27 września) (www.tv.aleksandrow-lodzki.pl) – dowiemy się o przynależności poszczególnych zespołów do grup.

Patronat nad turniejem tradycyjnie objął Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński. Natomiast patronat medialny nad zawodami objęli: Telewizja Aleksandrów, Gazeta „40 i cztery", portal internetowy www.aleksandrow-lodzki.pl. Warto śledzić stronę facebookową turnieju – https://www.facebook.com/copaaleksandrowlodzki/.

źródło: UM Aleksandrów Łódzki