wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - EZG24

Przyjechali z Parzęczewa do Łęczycy i niszczyli auta. Pijani nastolatkowie zatrzymani przez policję

policja---kajdanki

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzny podejrzanych o niszczenie mienia. Wandale na jednej z ulic w Łęczycy kopali w karoserię samochodu, a w ręce stróżów prawa wpadli tuż po tym przestępstwie. Straty jakie wyrządzili sięgają kilkuset złotych. Za niszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

27 lipca tuż przed godz. 23:00 policjanci zostali zaalarmowani o dwóch mężczyznach, którzy idąc ulicą Belwederską w Łęczycy mieli kopać w zaparkowane tam auto. Na miejscu niezwłocznie pojawili się mundurowi, którzy namierzyli wandali.

- Mężczyźni widząc zbliżający się do nich policjantów zmienili kierunek marszu. Próba ich ucieczki zakończyła się zatrzymaniem w policyjnym areszcie - informują mundurowi.  

Okazało się, że sprawcy niszczenia mienia to dwaj mieszkańcy gm. Parzęczew. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Policjanci dotarli do właściciela uszkodzonego auta, który straty oszacował na kilkaset złotych. 18- i 19- latek po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty niszczenia mienia. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.