wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - EZG24

Rozlosowano pary rozgrywek Pucharu Polski

pilka-nozna

W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowany pary rundy wstępnej oraz pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski sezonu 2020/2021. Rywalizacja w tych rozgrywkach rozpocznie się w trzeci weekend lipca.

Puchar Polski - Runda wstępna 18/19.07.2020 r.: 

Orzeł Łódź - Victoria Łódź

AKS SMS Łódź - Włókniarz Konstantynów

Włókniarz II Pabianice - Orzeł Piątkowisko

Pogoń Rogów - LKS Gałkówek

Krośniewianka - GKS Byszew

Włókniarz II Zgierz - Huragan Swędów

Grom Powodów - Świnice Warckie

Saints Łódź - Husaria Rzgów

Victoria Grabów - Ostrovia Ostrowy

Błękitni Dmosin - Milan Club Polonia

ŁKS III Łódź - LZS Justynów

Sokół Lutomiersk - Orzeł Kazimierz

LKS Dąbrówka - Włókniarz Zgierz

Powstaniec Dobra - Kotan Ozorków


Puchar Polski - I Runda 25/26.07.2020 r.:

Zwycięzca meczu nr 1 - UKS SMS Łódź

Zwycięzca meczu nr 2 - GKS Ksawerów

Zwycięzca meczu nr 3 - GLKS Dłutów

Zwycięzca meczu nr 4 Start Brzeziny

Zwycięzca meczu nr 5 - Orzeł Parzęczew

Zwycięzca meczu nr 6 - KS II Kutno

Zwycięzca meczu nr 7 - LKS Sarnów/Dalików

Zwycięzca meczu nr 8 - PTC Pabianice

Zwycięzca meczu nr 9 - Termy Uniejów

Zwycięzca meczu nr 10 - LKS Różyca

Zwycięzca meczu nr 11 - KKS Koluszki

Zwycięzca meczu nr 12 - KAS Konstantynów

Zwycięzca meczu nr 13 - LKS Rosanów

Zwycięzca meczu nr 14 - Zawisza Rzgów

Włókniarz Pabianice - Widzew II Łódź

Sokół II Aleksandrów - Victoria Rąbień

Puchar Polski - I Runda (Piotrków Tryb.) 18/19.07.2020r.:

Rol-Best Bujny - Polonia Gorzędów

Pogrom Radomsko - LUKS Gomunice

LKS Białaczów - MGKS Drzewica

Grocholice Bełchatów - Astoria Szczerców

Alfa Kleszczów - GKS II Bełchatów

Warta Pławno - Victoria Żytno

GKS Bełchatów Juniorzy (LW A1) - UMKS Grabka Grabica

Zjednoczeni gm. Bełchatów - Omega II Kleszczów

Relax Czerniewice - Stal Niewiadów

GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk

LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz

RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia

LKS Wola Krzysztoporska - Włókniarz Moszczenica

Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna

Puchar Polski - II Runda (Piotrków Tryb.) 25/26.07.2020r.:

Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 13

Zwycięzca meczu nr 2 - Start Lgota Wielka

Zwycięzca meczu nr 5 - Zwycięzca meczu nr 4

Zwycięzca meczu nr 6 - KS Niedośpielin

Zwycięzca meczu nr 7 - Zwycięzca meczu nr 8

Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 3

Zwycięzca meczu nr 12 - Zwycięzca meczu nr 9

Zwycięzca meczu nr 10 - MKS Pilica Przedbórz

Zwycięzca meczu nr 11 - KS Paradyż

​Puchar Polski - Runda wstępna (Sieradz) 18/19.07.2020r:

LKS Park Starzenice - LKS Kiełczygłów

Amatorzy Zapolice - KKS Olimpia Karsznice

LZS Chrząstawa - LZS Rębieskie

LZS Centra Walichnowy - GKS Czastary

LUKS Bałucz - Pisia Zygry

LKS Wola Będkowska - RKS Rychłocice

LKS Ekolog Wojsławice - LKS Kamienna

GKS Widawia Widawa - UMKS Korab Łask

LZS Trębaczew - LKS Płomień Makowiska

KS Kraszkowice - LKS Zawisza Pajęczno

LZS Wydrzyn - MKS Orzeł Wola Wiązowa

KS Victoria Skomlin - KS Sparta Mokrsko

UMKS Ostrowia Ostrówek - LKS Pyszków

GKS Siemkowice - LKS Orion Olewin

KS Czarnozyły - LKS Jaga Lututów

LZS Wrońsko - MGUKS Pogoń II Zduńska Wola

UKS Wiewiórczyn - LGKS Charłupia Mała

Puchar Polski - I Runda (Skierniewice) 18/19.07/2020r.:

Sokół Popów - GKS Bedlno

Fenix Boczki - Olimpia Chąśno

LKS Grabice - GLKS Wołucza

Meteor Reczyce - Victoria Bielawy

GKS Głuchów - Olimpia Jeżów

Astra Zduny - Korona Wejsce

Victoria Zabostów - Pogoń Bełchów

Korona Stary Dwór - Manchatan Nowy Kawęczyn

Naprzód Jamno - Zryw Wygoda

Oldboy Mazovia Rawa Mazowiecka - Orlęta Cielądz

Start Złaków Borowy - Pelikan II Łowicz

Sokół Regnów - Mazovia Rawa Mazowiecka

Sobpol Konopnica - Juvenia Wysokienice

Muskador Wola Pękoszewska - GLKS RZD Żelazna

Vagat Domaniewice - Unia II Skierniewice

Widok Skierniewice - Olympic Słupia

Pogoń Godzianów - wolny los.

Info: ŁZPN