Sparingowe granie w Poddębicach. Remis w meczu BSC Termy - FC10 Zgierz

Na Termy Arena Poddębice odbył się mecz kontrolny, w którym miejscowy Beach Soccer Club Termy podejmował FC10 Zgierz.

Wicemistrz Polski z ubiegłego roku był rywalem BSC Termy Poddębice w kolejnym sparingu przed zbliżającym się sezonem. Podopieczni Marcina Olejniczaka postawili się wyżej notowanemu rywalowi i zremisowali 6:6.

Mecz lepiej rozpoczął się dla zgierzan, którzy wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Gospodarze nie dawali za wygraną i najpierw za sprawą Woźniaka i Moksa doprowadzili do wyrównania, a następnie Antoni Frącek wyprowadził ich na prowadzenie.

Kolejne minuty to gra cios za cios. Dla poddębiczan swojego drugiego gola zdobył Frącek, trafienie zaliczył także bramkarz - Filip Mańka, który był tego dnia bardzo dobrze dysponowany. Młody zawodnik BSC Termy kilkukrotnie ratował swoją drużynę przed stratą gola, a także niezłymi strzałami niepokoił golkiperów ze Zgierza.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6:6, a gola ustalającego rezultat zdobył Przemysław Sobolewski. Warto odnotować, że grano 5 partii po 15 minut.

BSC Termy Poddębice - FC10 Zgierz 6:6

BSC Termy: Filip Mańka - Kamil Jesionowski, Przemysław Sobolewski, Przemysław Nowak, Antoni Frącek, Kacper Woźniak, Marcin Woźniak, Wiktor Śpiączka, Patryk Chmielecki, Fabian Kasierski, Damian Dominowski, Patryk Sikora, Arkadiusz Stajewski, Jakub Gzyl

Skrót z meczu można obejrzeć w TYM MIEJSCU.